Badminton Vereniging Almere

Almere J10, seizoen 2019-2020, jeugd

Spelers

  • Mara Hollander
  • Lianne Poulus
  • Minke Roffel
  • Shourya Sangwan
  • Tobias Haiber
  • Nias van Rest (captain)

Poule (Onder 13 Mix Nylon, afdeling 1, Nylon)

  1. Duinwijck J8
  2. Hoogkarspel J3
  3. t Vennewater J3
  4. Almere J10
  5. Duinwijck J9
  6. de Treffers J8
  7. Martinus Amstelveen J6
  8. t Vennewater J4

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zondag 15-09-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: Almere J10 - Duinwijck J8 4-4
2 Zondag 22-09-2019 12:15 tot ongeveer 15:15 Competitie: t Vennewater J3 - Almere J10 - sporthal: Badmintonhal, Het Zevenhuizen 46, 1852 AH Heiloo 8-0
3 Zondag 29-09-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: Almere J10 - Martinus Amstelveen J6 0-8
4 Zondag 06-10-2019 12:15 tot ongeveer 15:15 Competitie: t Vennewater J4 - Almere J10 - sporthal: Badmintonhal, Het Zevenhuizen 46, 1852 AH Heiloo 4-4
5 Zondag 03-11-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: Almere J10 - Duinwijck J9 4-4
6 Zondag 10-11-2019 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: Hoogkarspel J3 - Almere J10 - sporthal: De Sluis, Sluisweg 2, 1616 RT Hoogkarspel 2-6
7 Zondag 17-11-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: Almere J10 - de Treffers J8 2-6
8 Zondag 01-12-2019 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: Duinwijck J8 - Almere J10 - sporthal: DEGIROhal, Badmintonplein 1, 2023 BW Haarlem 5-3
9 Zondag 08-12-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: Almere J10 - t Vennewater J3 0-8
10 Zondag 15-12-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: Martinus Amstelveen J6 - Almere J10 - sporthal: Sporthal de Bloemhof, Hornweg 187, 1432 GH Aalsmeer 8-0
11 Zondag 12-01-2020 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: Almere J10 - t Vennewater J4 4-4
12 Zondag 19-01-2020 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: Almere J10 - Hoogkarspel J3 6-2
13 Zaterdag 25-01-2020 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: de Treffers J8 - Almere J10 - sporthal: Sporthal de Fuik, Zuidsingel 54, 1241 HD Kortenhoef
14 Zondag 09-02-2020 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: Duinwijck J9 - Almere J10 - sporthal: DEGIROhal, Badmintonplein 1, 2023 BW Haarlem

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 Martinus Amstelveen J6 92 12 12 0 0 92 - 4 186 - 14 4101 - 1889
2 t Vennewater J3 83 12 10 0 2 83 - 13 170 - 34 4095 - 2288
3 de Treffers J8 49 12 6 1 5 49 - 47 110 - 102 3545 - 3530
4 Duinwijck J8 45 12 7 1 4 45 - 51 97 - 112 3385 - 3640
5 Almere J10 33 12 2 4 6 33 - 63 73 - 131 3049 - 3712
6 t Vennewater J4 32 12 3 3 6 32 - 64 69 - 135 2913 - 3776
7 Duinwijck J9 29 12 1 3 8 29 - 67 64 - 142 2850 - 3866
8 Hoogkarspel J3 21 12 0 2 10 21 - 75 55 - 154 2851 - 4088

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties