Basketbal Vereniging Almere

Begintijden en loting clubkampioenschappen jeugd

Aankomend weekeind 1 en 2 april vinden de clubkampioenschappen voor de jeugd plaats. Aan het toernooi doen dit jaar een kleine 100 BV Almere spelers mee. We verzoeken iedereen vriendelijk om een half uur voor aanvang van je wedstrijd aanwezig te zijn.

Hieronder staan alle begintijden. Tevens is de loting bijgevoegd. De loting is onder voorbehoud van uitvallers!

We zijn nog steeds op zoek naar ouders die een dagdeel achter de bar willen staan. Aanmelden hiervoor kan bij Monique Berns tel 5231390 of Ineke van Puffelen tel 5373227.

De finales worden allemaal op zondag gespeeld.

Wij wensen iedereen een heel sportief en gezellig weekeind.

Download de loting.

Begintijden

Naam Voornaam Tussenvoegsel Onderdeel Dag Tijd
Tonisha Beetz vrouwen dubbel zaterdag 1 april 16:30
Alicia van den Berg vrouwen enkel zaterdag 1 april 17:30
Sanne Berkelmans vrouwen enkel zaterdag 1 april 17:00
Nienke Berkelmans vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:00
Rick Blok heren dubbel zaterdag 1 april 15:30
Roy Bosch heren dubbel zaterdag 1 april 15:30
Menno Bosch heren dubbel zaterdag 1 april 16:30
Marit Brink gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Lindsey Bron vrouwen enkel zaterdag 1 april 17:00
Sharon Brouwer vrouwen dubbel zaterdag 1 april 15:30
Kim Brouwer vrouwen enkel zaterdag 1 april 17:30
Kelly Buijsman vrouwen enkel zaterdag 1 april 16:00
Marlot Buschmann vrouwen dubbel zaterdag 1 april 16:00
Nikki Caron gemengd dubbel zondag 2 april 09:00
Noa Catsburg vrouwen dubbel zondag 2 april 09:00
Thomas van Cruchten heren enkel zaterdag 1 april 15:30
Naomi van Daal vrouwen enkel zondag 2 april 10:30
Nikita Dame vrouwen dubbel zaterdag 1 april 16:00
Leonie Dorresteijn vrouwen enkel zaterdag 1 april 16:00
Sylvia Franken vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:00
Madelon Fransen gemengd dubbel zondag 2 april 09:00
Ivo Geers heren enkel zondag 2 april 10:30
Duco Golhof gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Mark Golhof heren enkel zaterdag 1 april 16:30
Karin Haan vrouwen dubbel zaterdag 1 april 16:00
Harry Hansen heren dubbel zaterdag 1 april 15:30
Tobias Heese heren enkel zaterdag 1 april 15:30
Steffan Hegeman heren dubbel zaterdag 1 april 16:30
Widya van der Heijden vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:30
Julia Heijmans vrouwen dubbel zaterdag 1 april 16:30
Malou Heijmans vrouwen enkel zaterdag 1 april 16:00
Patrick van der Hoek heren dubbel zaterdag 1 april 15:30
Pieter Jan Hoeve heren dubbel zaterdag 1 april 15:30
Priscilla Holthuis gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Rosa Hondeman vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:30
Melissa Hondeman gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Quinty Honing gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Ricardo Honing heren enkel zaterdag 1 april 15:00
Daisy Hoogland vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:00
Nikkie Hossennia vrouwen enkel zaterdag 1 april 16:00
Tobias Janssen heren dubbel zaterdag 1 april 16:30
Anouschka Jorritsma vrouwen enkel zaterdag 1 april 17:30
Jos Kuipers heren enkel zaterdag 1 april 15:00
Felix Kwa heren dubbel zaterdag 1 april 16:30
Eline Leuven vrouwen enkel zaterdag 1 april 17:30
Erik Lubbers heren enkel zaterdag 1 april 16:30
Sai-lok Ly heren dubbel zaterdag 1 april 16:30
Casper Maas heren enkel zaterdag 1 april 15:00
Thijs Maassen heren enkel zaterdag 1 april 15:30
Thijs Maassen heren enkel zaterdag 1 april 15:00
Boyd van der Meulen heren enkel zaterdag 1 april 15:30
David Mo heren dubbel zaterdag 1 april 17:00
Thijs van de Mortel heren dubbel zaterdag 1 april 16:30
Natascha Nijboer vrouwen enkel zondag 2 april 10:30
Koen Odijk gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Kimberley Osenga vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:30
Kim Pengel vrouwen enkel zaterdag 1 april 17:00
Joy Pengel gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Fabian Pereboom gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Charlotte Poort vrouwen enkel zaterdag 1 april 17:30
Steven van Puffelen heren enkel zaterdag 1 april 15:00
Tristan Ris heren enkel zaterdag 1 april 15:30
Leon de Rond heren dubbel zaterdag 1 april 19:30
Chantal Ruizendaal vrouwen dubbel zaterdag 1 april 16:30
Kevin Ruizendaal heren enkel zaterdag 1 april 16:00
Madelon Ruizendaal vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:00
Tom Ruyter gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Lennerth Savert heren enkel zondag 2 april 11:30
Stefan Schroduer heren enkel zaterdag 1 april 15:00
Sebastiaan Schulting heren enkel zaterdag 1 april 15:30
Tijn Severins heren dubbel zaterdag 1 april 15:30
Daphne Snel vrouwen dubbel zaterdag 1 april 16:00
Jessica Snel vrouwen enkel zaterdag 1 april 16:00
Rodney Spruijt heren dubbel zaterdag 1 april 16:30
Amy van Stenus gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Shanice van Stenus vrouwen dubbel zaterdag 1 april 15:30
Jaydee van Stenus vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:30
Cherelle van Stenus vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:30
Laura Uivel vrouwen enkel zaterdag 1 april 16:00
Pieter Veen heren dubbel zaterdag 1 april 15:30
Nikki van de Ven vrouwen dubbel zaterdag 1 april 16:00
Michiel van de Ven heren dubbel zaterdag 1 april 15:30
Richard Verschoor gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Mark Verschoor gemengd dubbel zaterdag 1 april 19:30
Michael de Visser heren dubbel zaterdag 1 april 19:30
Jules van der Vliet heren enkel zaterdag 1 april 15:00
Jeroen de Vries heren enkel zaterdag 1 april 15:00
Deborah van de Wal vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:00
Joel Watchman gemengd dubbel zaterdag 1 april 15:00
Salome Watchman vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:30
Mandy Werker vrouwen enkel zondag 2 april 11:30
Ruben Wijnands heren dubbel zaterdag 1 april 16:30
Ricardo Winnik heren enkel zaterdag 1 april 15:30
Evelyn Wu vrouwen enkel zaterdag 1 april 15:00

Tot nu toe 28 reacties op dit bericht. Reageer ook ↓.

  1. jos op 29-03-2006 om 12:04 uur

    best wel een goede loting :D

  2. jos op 29-03-2006 om 14:42 uur

    welk puntensysteem spelen we eigenlijk?? toch niet het rallypoint hea..?? :S

  3. nikki V op 29-03-2006 om 15:48 uur

    waarom staat ve-1 poule 3 er niet op??
    want ik sta niet ingedeeld met me enkel :(

  4. nikki V op 29-03-2006 om 15:53 uur

    srry.. foutje :P kheb het al gevonden!

  5. Ineke van Puffelen op 29-03-2006 om 16:58 uur

    Jos, we spelen het puntensysteem wat tijdens de competitie is gebruikt, dus geen rallly-point.

  6. jos op 29-03-2006 om 17:03 uur

    oke, dank u.

  7. Monique Berns op 29-03-2006 om 17:06 uur

    Jos,

    We spelen "gewoon" het oude systeem, voor jou dus alle partijen tot de 15

  8. Krijn op 29-03-2006 om 17:11 uur

    Jos, jij doet toch gewoon mee met de senioren? ;)

  9. jos op 29-03-2006 om 17:12 uur

    tuurlijk niet, ik wil ook eens een keer wat winnen, ik ben 3 jaar achter elkaar verslagen door, harun, tom en vorig jaar jordy, nu ga ik winnen :P

  10. Thijs op 29-03-2006 om 20:24 uur

    wahhahaha... jos,, je vergeet iemand.. :)
    dit jaar word je gesl8 door mij ]:)
    en jij vond het een leuke loting?
    kijken of je na de singel tegen mij het nog steeds leuk vind ]:) ]:) ]:) ]:) muhwhahaha ]:) ]:) ]:) ]:)

  11. jos op 29-03-2006 om 20:35 uur

    na 1 duiveltje snap ik het ook nog wel thijs... :P

  12. Thijs op 30-03-2006 om 14:20 uur

    ow jah...
    overdaad schaadt ;)

  13. Steven op 30-03-2006 om 16:13 uur

    en dan moet ik ook nog tegen jullie 2.. jos jij maakt thijs moe voor mij he :P

  14. jeroen op 30-03-2006 om 16:42 uur

    jos, jij kan makelijk praten
    maar kijk wel uit

  15. Krijn op 30-03-2006 om 17:15 uur

    Inderdaad Thijs ;)

  16. jos op 30-03-2006 om 17:28 uur

    voor thijs en steven kijk ik wel uit... ik ben niet gek hoor.
    nou ja... niet op die manier... :P

  17. amy op 30-03-2006 om 19:06 uur

    Dit lijkt me een heel leuk toernooi.... :d.En ik heb er heel veel zin in.En ik en me nict shanice zijn ook vorig jaar eerste geworden en dat hopen we weer te doen :O:

  18. Steven op 31-03-2006 om 13:08 uur

    je bent op alle andere manieren wel gek jos :p

  19. jos op 31-03-2006 om 14:03 uur

    precies :D ]:)

  20. Rinske op 31-03-2006 om 19:16 uur

    Jammer dat ik er niet bij kan zijn. Had het heel graag gewilt. Maar ik ga naar de - ritte junior master ! succes iedereen !

  21. Lindsey op 01-04-2006 om 16:09 uur

    ik vind het harstikke leuk dat ik mee kan doen

  22. Thijs op 01-04-2006 om 21:57 uur

    1e dag zit er op...
    een paar uurtjes en al zo veel plezier...
    zoveel mooie wedstrijden..
    morge wordt ook weer super..
    maar eerst lkkr mn nest op zoeke :)
    Tot morgen iedereen ! ;)

  23. Pieter Jan op 02-04-2006 om 08:54 uur

    blech...ben ik net ziek... :@ |:(
    ik speelde als een zoutzak en hoeste de hele boel onder...maar ik ga nog wel partij geven in de mix :o:
    pas maar op

  24. jos op 02-04-2006 om 19:04 uur

    wat een heerlijk toernooi... 2 keer eerste :D

  25. Kelly op 02-04-2006 om 19:39 uur

    2x 2de =)

  26. Thijs op 02-04-2006 om 20:04 uur

    nogmaals bedankt iedereen ! :)
    het was een super toernooi...
    nu al weer zin in volgend jaar ;)

  27. jos op 02-04-2006 om 20:40 uur

    thijs... je hebt egt heel goed staan spelen :D whoeii, kheb tog een set tegen je gewonnen :P

  28. Thijs op 02-04-2006 om 20:53 uur

    respect jos ! :)
    thnx... iedereen gefeliciteerd met de prijzen..
    er is echt mooi gespeeld door iedereen !

Reageer op dit bericht (“Begintijden en loting clubkampioenschappen jeugd ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)