Badminton Vereniging Almere

Pieter de Lange stopt

Ruim twaalf jaar heeft Pieter de Lange bij onze vereniging als recreant gebadmintond, en daarvoor vele jaren bij een andere vereniging in Noord Holland. Als gevolg van gezondheidsproblemen moet de 72-jarige Pieter echter stoppen met badmintonnen en dat spijt hem zeer. In zijn opzeggingsbriefje heeft Pieter aangegeven, dat hij het al die jaren reuze naar zijn zin heeft gehad bij onze vereniging.

Pieter de Lange

Het bestuur vond dat het stoppen van ons oudste lid niet onopgemerkt kon blijven en heeft tijdens de line-up van de wedstrijd Dekker Almere tegen Smashing op 31 oktober 2009 Pieter de Lange in het zonnetje gezet en de hele avond als VIP behandeld.

Het bestuur hoopt dat we Pieter nog bij heel veel thuiswedstrijden van Dekker Almere tegenkomen in Sportcomplex De Toekomstgroep.

Reageer op dit bericht (“Pieter de Lange stopt ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)