Badminton Vereniging Almere

Emmy Vlaar combinatiefunctionaris

Al enige weken terug hebben wij op de site gemeld dat de gemeente Almere onze vereniging een combinatiefunctionaris heeft toegekend. De interne sollicitatieprocedure is inmiddels achter de rug en wij kunnen u melden dat Emmy Vlaar met ingang van 1 januari 2010 tot combinatiefunctionaris is benoemd!

Het bestuur is uitermate tevreden over het feit dat de Sporttechnische Commissie er in geslaagd is deze functie op deze wijze in te vullen en het bestuur feliciteert zowel Emmy als de Sporttechnische Commissie met deze benoeming.

Emmy Vlaar werkt zo'n vijftien uur per week voor de scholen De Olijfboom en 't Zonnewiel. Daar geeft ze met name tijdens de schooluren badmintonles aan alle leerlingen van deze scholen! Op zich een prima mogelijkheid om de badmintonsport en onze vereniging te promoten en onze jeugdsectie onder meer op deze wijze te laten groeien. Daarnaast is Emmy ongeveer acht uur beleidsondersteunend aan de slag voor de vereniging en geeft ze zo'n vijftien uur training.
De functie wordt voor 100% gesubsidieerd door de rijksoverheid en de gemeente Almere.

Wij wensen Emmy heel veel succes in haar nieuwe functie!

Tot nu toe 2 reacties op dit bericht. Reageer ook ↓.

  1. Henk van Groenigen op 24-01-2010 om 21:05 uur

    Emmy,

    Gefeliciteerd met deze functie en uitdaging!

  2. Ernst op 24-01-2010 om 22:25 uur

    Hoi Emmy,

    Van harte, net wat Henk zegt, een uitdaging. Veel succes.

Reageer op dit bericht (“Emmy Vlaar combinatiefunctionaris ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)