Badminton Vereniging Almere

Hufterig gedrag

Tijdens een overleg met de ouders en de jeugd die volgend jaar bij de senioren gaan spelen, gaf een van de ouders aan dat enige weken terug van zijn zoon de portemonnee gestolen is uit de kleedkamer! Natuurlijk is het niet handig om je portemonnee in de kleedkamer achter te laten, maar desalniettemin moet men van een iemands eigendommen afblijven.

Wij maken onze leden er nogmaals op attent dat het niet verstandig is om waardevolle spullen in de kleedkamers achter te laten. Onze vereniging is ook in zekere zin een afspiegeling van de maatschappij dus ook hufterig gedrag komt bij ons voor. Ik kan en wil het gewoonweg niet anders omschrijven.

In dat kader wil ik met klem de trainers verzoeken om de tussendeur van de zijingang naar de badmintonzaal dicht te laten en niet open te laten staan door middel van een prullenbak. Zo doende kan iedereen de zaal in en de kleedkamers bezoeken. Geef dieven geen gelegenheid.

Reageer op dit bericht (“Hufterig gedrag ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)