Badminton Vereniging Almere

Onze combinatiefunctionaris Emmy Vlaar is op dreef

Zoals u weet is Emmy Vlaar per 1 januari 2010 gestart als combinatiefunctionaris bij onze vereniging. Emmy is actief voor de scholen 't Zonnewiel en voor de Olijfboom en daarnaast vanzelfsprekend bij onze vereniging.

Maar naast deze activiteiten is Emmy ook actief op andere scholen, zowel basisscholen als middelbare scholen. Zij geeft heel veel clinics en een aantal scholen heeft gevraagd of Emmy ook op die scholen badmintonlessen kan geven in plaats van de reguliere gymlessen.

Met het geven van clinics is Emmy al een aantal malen actief geweest voor diverse klassen van het Baken. Leerlingen van het Buitenhoutcollege hebben zelfs deelgenomen aan de reguliere trainingenbij de vereniging om kennis te maken met de badmintonsport.

Van de Olijfboom en 't Zonnewiel zijn inmiddels twee kinderen lid geworden van de vereniging.

Tot nu toe 1 reactie op dit bericht. Reageer ook ↓.

  1. Henk en Marijke Mostert op 25-03-2010 om 17:55 uur

    Hoera

Reageer op dit bericht (“Onze combinatiefunctionaris Emmy Vlaar is op dreef ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)