Badminton Vereniging Almere

De nieuwe Clear Verenigingen is uit

De nieuwe Clear Verenigingen is uit. Klik op http://www.badminton.nl/uploads/docs/badminton_nederland/communicatie/clear/clear%20ver-actueel.pdf

In deze Clear is onder meer een hoofdstuk gewijd aan Seksuele Intimidatie in de Sport. Het bestuur van onze vereniging hecht er aan om mede te delen, dat het NOC*NSF-reglement inzake Seksuele Intimidatie integraal onderdeel is van het Huishoudelijk Reglement van de Badminton Vereniging Almere en dat ook binnen onze vereniging een beroep kan worden gedaan op een vertrouwenspersoon, te weten Conny Cashoek.

Reageer op dit bericht (“De nieuwe Clear Verenigingen is uit ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)