Badminton Vereniging Almere

Europacup voor clubteams bij Studio Sport?

Zondagavond was het weer zover: Studio Sport. Nu het voetbal afgelopen is, probeert men de tijd met andere sporten te vullen. Eindeloze interviews van spelers die naar Wimbledon mogen. Oeverloze flashbacks van oude finales en dat terwijl er in Zwolle geschiedenis is geschreven.

Ik moet helaas constateren dat we als badmintonnend Nederland niet de contacten hebben om in een lege Studio Sport uitzending een plaatsje te krijgen voor wat toch een zinderende finale geweest schijnt te zijn.

Als je dat plaatst tegenover de tafeltennisbond die de helft is in aantal leden, geen cent te makken heeft en toch een heel weekend lang het WK tafeltennis op de TV weten te krijgen. Zitten de mensen op het bondskantoor te slapen of hoe zit dat?

Iedereen moet bezuinigen. Ook de NOS. Misschien is het zinvol om als NBB een goede camera van het Yonex geld te kopen en de beelden zelf aan te leveren bij de NOS. Afgelopen zondag hebben ze zich sufgezocht naar programmavulling.

Het is tijd voor een nieuwe koers bij de NBB. Als je onze badmintonsport wil promoten is er maar 1 weg. Massacommunicatie.

Het is tijd voor verandering.

Met vriendelijke groet,

Roland Branderhorst

Tot nu toe 13 reacties op dit bericht. Reageer ook ↓.

 1. Henk Mostert op 20-06-2011 om 18:42 uur

  Beste Ronald

  Studio Sport was uitgenodigd en vanuit de organisatie had men zelfs TV Oost uitgenodigd. Zelfs de regionale TV liet het afweten en het was jammer, want dicht bij het vuur zittend kan ik verzekeren dat het schitterende en zelfs bloedstollende partijen waren.
  Maar je had ook vanuit Almere na 85 km de finale zelf kunnen volgen met (200.......) andere toeschouwers want de toegang was gratis. Maar je hebt iets moois gemist

 2. roland op 21-06-2011 om 08:40 uur

  Beste Henk,

  Er is een verschil in benadering tussen iemand uit te nodigen zaken met je te doen of een klant binnenhalen.
  Het gaat erom dat je de decision makers weet te bereiken en die weet te overtuigen.
  Dat eist vaak een lange voorbereiding en volharding.
  Het is tijd voor deze andere benadering.

  Roland

 3. Adept op 22-06-2011 om 15:58 uur

  Roland,

  Ben je zo'n leuke "zijkant-schreeuwer"? Ik zou zeggen pak de handschoen op en doe er wat mee. Geef je op als vrijwilliger bij SBT en zorg er eens voor dat alleen dit kleine puntje voor elkaar komt. Dan vind ik je een kanjer. Anders ben je in mijn ogen gewoon 1 van de velen die zeurt langs de zijlijn!

 4. Krijn op 22-06-2011 om 23:10 uur

  @Adept: Iedereen kent Roland toch als iemand die van aanpakken weet? Zo heb ik vernomen dat de rode wijn in de kantine mede dankzij hem een opfrisbeurtje heeft gehad dit seizoen! De tijd van verandering is aangebroken!

 5. roland op 23-06-2011 om 12:29 uur

  Beste Adept,

  Ik ken je achtergrond niet ,maar dat doet er ook niet toe.
  Zelfs al zou ik een schreeuwer aan de zijlijn zijn, is het altijd zinvol te luisteren wat die schreeuwer te melden heeft. Al zit er maar voor 10% waarheidsgehalte in zit, is het aan goede bestuurders dat eruit te zeven.
  Iedere badmintonner in Nederland heeft zijn mening over het wel en wee van onze sport. Als er dan een enkeling eens zijn mening geeft, hoeft die niet meteen voor een SBT te gaan werken.Stimuleer dat mensen hun mening ventileren. Dat is het begin van een draagvlak.
  Cruyff heeft ooit van de zijlkant zijn mening in de krant over badmintonnend Nederland geventileerd. Wees daar blij mee en kom niet met de dooddoener: Zijkant-schreeuwer.

 6. roland op 23-06-2011 om 13:32 uur

  Beste Krijn,

  zelfs kleine details zoals wijn verdienen aandacht.
  En ook hier geldt.
  Iedereen vindt het en niemand zegt het.
  Je vindt het dus op ieder niveau terug.

 7. michiel op 23-06-2011 om 13:46 uur

  Beste Krijn en Roland....

  Ik ben helemaal met jullie eens...

  dan zou het ook prettig zijn als het bestuur eens kritisch de kwaliteit van de shuttels zou gaan onderzoeken...

  @ een actiepuntje...

  toch :9

  Michiel

 8. cock op 23-06-2011 om 15:32 uur

  He Roland,
  In het veld schreeuw je ook altijd tegen mij, ook ik doe het nooit goed ]:)

  Maar wij drinken na afloop altijd een wijntje en dan is het weer goed, dus ik ben het zeker niet met je eens dat het een klein detail is (er zijn zelfs mensen in onze vereniging die hun naam eraan verbonden hebben)

  Gewoon lekker kritisch blijven zijn en blijven roepen. trouwens, personen die een reactie onder een schuilnaam plaatsen hebben zowiezo mijn sympathie niet.

 9. roland op 23-06-2011 om 16:12 uur

  Cock, jij hebt je goede hart op de tong.

  Ik wil je er toch even op wijzen dat jij altijd met RONALD speelt en dat wij afgelopen week eenmaal met elkaar hebben gespeeld en inderdaad achteraf een wijntje hebben gedronken.

  vr.groet

  Roland

 10. teus op 29-06-2011 om 20:06 uur

  Adept

  Ik vind dat we elkaar de waarheid moeten kunnen zeggen maar om onze ex-hoofdsponsor een zijkant schreeuwer te nomen gaat mij te ver. Trouwens jammer dat zijn spel een minder prominente rol in neemt binnen onze club  Ik vindt wel dat Michiel een punt heeft met de twijfelachtige kwaliteit schuttles misschien tijd voor een actiegroep??

  Ik stel de volgende naam voor SMKUTK (Shuttles Met Kwalitatief Uiterst Teleurstellende Kwaliteit )

 11. michiel op 30-06-2011 om 07:59 uur

  Teus, ik ondersteun volledig je actie.

  Bij deze meld ik mij aan voor SMUKT....

  M

 12. michiel op 21-07-2011 om 15:27 uur

  Hallo allemaal,

  Teus en ik zijn nog op zoek naar leden die graag deel willen nemen in een nieuwe werkgroep SMUKT...

  Morgenavond, helaas alweer de laatste speelavond van de recreanten op vrijdag van dit seizoen (maar over ruim 6 weken zullen wij de sauna en bar weer onveilig maken :D), kunnen leden zich aan de bar vanaf 23.00 uur aanmelden bij de voorzitter 9zonder sigaar) Teus.

  Michiel.

  P.S. tip voor iedereen kom met de fiets, uit ervaring de laatste avond is altijd erg gezellig.... :o:

 13. teus op 21-07-2011 om 23:47 uur

  Heavy chics

  voorzitter speelt incognito mee, en is na 21.00 uur niet meer aanspreekbaar

  Voor interviews is onze vice-voorzitter (Michaeloitz) beschikbaar


  thema: je hoeft niet goed te kunnen shuttelen om uit je nek te swetsen


  PS: pas op voor overstekende stoepranden

Reageer op dit bericht (“Europacup voor clubteams bij Studio Sport? ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)