Badminton Vereniging Almere

Aan de ouders van onze jeugdleden

Emmy Vlaar, voorzitter van de jeugdcommissie, trainer en combinatiefunctionaris bij onze vereniging, organiseert dagelijks badmintonclinics op de Almeerse basisscholen. Zo heeft zij de afgelopen maanden een twintigtal scholen bezocht en meer dan 3.000 kinderen vermaakt met een badmintonclinic. De kinderen hebben daar heel veel plezier aan beleefd.

Als het U leuk lijkt dat er op de school van uw kinderen voor de klasgenootjes ook een goed verzorgde badmintonclinic wordt gehouden, neem dan contact op met Emmy Vlaar om een afspraak te maken.

De clinics zijn gratis en het materiaal zoals netten, rackets en shuttles worden verzorgd door de Badminton Vereniging Almere.

Emmy is altijd aanwezig op de zaterdagochtenden van 09.00 - 13.30 uur in de Carltonzaal van Sportcomplex Carl Dekker, Bongerdstraat 6 in de Almeerse Parkwijk. Contact opnemen middels een mailtje kan natuurlijk ook: emmy.vlaar@bvalmere.nl

Reageer op dit bericht (“Aan de ouders van onze jeugdleden ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)