Badminton Vereniging Almere

Komend weekend Regionale Kampioenschappen in Aalsmeer

Dit weekend is het weer zover: de regionale jeugd- en seniorenkampioenschappen worden gehouden in de Bloemhof in Aalsmeer. Ook dit jaar wordt BVAlmere weer goed vertegenwoordigd, met 11 spelers bij de jeugd en 25 spelers bij de senioren.

Dit is iets minder dan voorgaande jaren, maar dat neemt niet weg dat onze vereniging weer sterk aanwezig is.

Bij de jeugd staan er alleen in de U9 en U13 geen Almeerders, maar de overige categorieën zijn weer volop gevuld met onze jeugdige spelers.

Bij de senioren zijn alle categorieën goed bezet door Almere. Zo zijn er in de categorie 7 ook 7 BVA-spelers, in de categorie 4 zelfs 15 spelers (!) en in de categorie 1 ook nog 5 spelers.

Het belooft dus weer een gezellig en sportief weekend te worden in Aalsmeer en van de resultaten die worden geboekt zult u ongetwijfeld wat horen na het weekend. Als dit nou te lang voor u duurt bent u van harte welkom om te komen kijken, aanmoedigen of zelfs te coachen in Sporthal de Bloemhof, Hornweg 187, te Aalsmeer.

Reageer op dit bericht (“Komend weekend Regionale Kampioenschappen in Aalsmeer ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)