Badminton Vereniging Almere

European Universities Championship Badminton in Zweden

In juni 2012 hebben wij met een badmintonteam van zes studenten van de TU Delft het Groot Nederlands Studenten Kampioenschap (GNSK) gewonnen. Hiermee hebben wij ons gekwalificeerd voor de European Universities Championship Badminton die van 5 tot 11 mei 2013 in Zweden worden gehouden. Dit evenement bestaat uit een individueel en een teamtoernooi waaraan wij deelnemen. Wij spelen allemaal op landelijk niveau bij verschillende clubs in Nederland. Namelijk Duinwijck, van Zijderveld, BV Almere en BC DKC. 3 van onze spelers komen uit in de eredivisie.

Wij hebben een site waar meer informatie over ons team en het evenement te vinden is en waar wij ook berichtjes op plaatsen over de voorbereidingen van het evenement en ook zullen wij hier tijdens het evenement berichten plaatsen over onze prestaties en ervaringen. De link is http://eucbadmintondelft.blogspot.nl Ook hebben wij een facebook pagina waar mensen ons kunnen volgen, de link hiervan is https://www.facebook.com/home.php#!/pages/TU-Delft-Badminton-Team/633632659996165

Reageer op dit bericht (“European Universities Championship Badminton in Zweden ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)