Badminton Vereniging Almere

NJK in Tilburg op 30 en 31 mei

Het komend weekend van 30 en 31 mei 2015 worden in Tilburg de Nationale Jeugdkampioenschappen gehouden. Onze vereniging is met 22 talenten vertegenwoordigd en voorts doen er twee BTF-Academyspeelsters mee.

Het vorig seizoen was onze vereniging uitermate succesvol met acht gouden en negen zilveren medailles, maar we moeten reëel zijn, dan zijn uitschieters en de resultaten vanuit het verleden geen garantie voor de toekomst. Maar er liggen ook dit jaar zeker kansen voor onze jonge toppers.

De deelnemers zijn, in alfabetische volgorde:

Van Zeewally doen mee Mirjam te Rietstap en Jesse van de Beek en beide spelers trainen op de BTF-Academy in Almere.

Wij wensen onze deelnemers van harte veel succes toe!

Reageer op dit bericht (“NJK in Tilburg op 30 en 31 mei ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)