Badminton Vereniging Almere

Aram Mahmoud krijgt huisvesting in Almere

De Syrische badmintonner Aram Mahmoud is sinds december 2015 lid van onze vereniging. We zagen Aram echter maar heel weinig in Sporthal Raggers omdat hij aanvankelijk in Stadskanaal was ondergebracht en later in Valenkenswaard en Gulpen. De afstand naar Almere was in deze gevallen financieel en qua tijd niet eenvoudig te overbruggen.

Daar komt nu verandering in, want Aram heeft binnenkort de beschikking over woonruimte in Almere en dat betekent dat we de 18-jarige Aram veel vaker in Sporthal Raggers zullen zien en dat hij in het seizoen 2016/2017 competitie voor Almere gaat spelen.

Onze oproep aan onze leden om onze buitenlandse spelers snel Nederlands te leren, heeft effect gesorteerd, want een docente neemt dit voor haar rekening. En daar zijn we maar wat blij mee.

Reageer op dit bericht (“Aram Mahmoud krijgt huisvesting in Almere ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)