Badminton Vereniging Almere

Grace Gabriël en Aram Mahmoud aan de studie Nederlands

Zoals u wellicht weet is Aram Mahmoud een Syrische vluchteling, die bij de Badminton Vereniging Almere speelt en uitkomt voor Victor Almere-2 in de eerste divisie. Grace Gabriël is afkomstig uit Nigeria, speelt in Frankrijk maar volgt de elitetraining bij onze vereniging.

Zij willen beiden zo snel mogelijk de Nederlandse taal onder de knie krijgen en die gelegenheid biedt BVA deze spelers. Zij krijgen min of meer iedere woensdagochtend privéles van Ingrid Schrijer, moeder van twee van onze jeugdleden en in het dagelijks leven docent.

Voorts is het binnen de vereniging de afspraak dat er in het Nederlands gecommuniceerd wordt met Aram en Grace.

Het bestuur wenst de twee studenten veel succes toe met hun studie!

Tot nu toe 1 reactie op dit bericht. Reageer ook ↓.

  1. Suus op 14-09-2016 om 19:40 uur

    Grace doet mee aan de Elite Trainingen bij de BTF, Badminton Topsport Flevoland.

Reageer op dit bericht (“Grace Gabriël en Aram Mahmoud aan de studie Nederlands ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)