Badminton Vereniging Almere

Amy Tan tekent contract

Amy Tan, een meer dan talentvolle jeugdspeelster van onze vereniging zal ook de komende vijf jaar uitkomen voor de Badminton Vereniging Almere en daar is de technische staf zeer content mee.

Amy Tan met Suzanne Mulkens

Het 14-jarige talent werd in mei 2016 te Tilburg nog Nederlands Jeugdkampioen in de single onder de 15 jaar en in 2015 werd ze dat ook al, maar dan onder de 13 jaar.

Amy is in 2008 lid geworden van onze vereniging en heeft de jeugdopleiding binnen onze vereniging gevolgd en speelt nu in de tweede divisie landelijk. Ze heeft bovendien al succesvol ingevallen in de eerste divisie.

Ook de komende jaren wensen we Amy veel succes!

Tot nu toe 16 reacties op dit bericht. Reageer ook ↓.

 1. Arjan op 12-10-2016 om 21:06 uur

  Gefeliciteerd Amy!

 2. Teus op 13-10-2016 om 07:44 uur

  Fijn dat je blijft Amy

 3. Astrid op 13-10-2016 om 16:59 uur

  Wat een Topper, gefeliciteerd Amy!

 4. Ben Kramer op 14-10-2016 om 10:24 uur

  Wellicht een wat formele reactie van mij , maar ik mag er toch vanuit gaan dat gelet op de leeftijd van Amy, de ouders/voogd hebben meegetekend!! Tevens verrast het mij dat dergelijke contracten in deze sport worden getekend!!
  Met groet
  Ben

 5. Ben Kramer op 22-10-2016 om 13:25 uur

  Geen reactie nav mijn opmerking/vraag van 14oktober is ook een reactie.
  Met groet
  Ben

 6. Jos Kuipers op 22-10-2016 om 14:11 uur

  Waarvan akte!

 7. Kian Tan op 22-10-2016 om 19:56 uur

  Wellicht een wat formele reactie. De vraag en het antwoord of wij als ouders Amy gemachtigd hebben om een contract te tekenen of dat wij als ouders het contract mede-ondertekend hebben is zeker wel juridisch relevant maar, voor ons althans, niet in de context van een discussie met een ons onbekend persoon op een openbaar verenigingsforum.

  Laten we het erop houden dat mensen die ons wel kennen weten dat we bij het opstellen van zo'n miljoenencontract niet over een nacht ijs zijn gegaan ... en dat het een blamage zou zijn als na het inschakelen van al die juridische adviseurs blijkt dat het contract niet rechtsgeldig is, toch?

  En anders kunt u mij een keer aanschieten in de hal om te weten te komen hoe het zit.

  mvg
  Kian

 8. Ben Kramer op 22-10-2016 om 23:13 uur

  Dank dat u de moeite heeft genomen om na 8 dagen een reactie te geven. Van een discussie is hier geen sprake indien wordt weergegeven hoe eea is afgehandeld en aan duidelijkheid niets te wensen overlaat!!
  Met groet

 9. Kian Tan op 23-10-2016 om 00:01 uur

  Ik vermoed dat u bedoelt "indien **niet** wordt weergegeven hoe ...".

  Omdat u erop staat, de details. Een juridische entiteit op het eiland Labuan verhuurt Amy aan de vereniging. Portretrechten lopen via een luxemburgse IP (Intellectual Property) vennootschap die omdat zij al voor 2015 was opgericht, in de overgangsregeling tot 2021 mag blijven bestaan. Sponsorbijdragen lopen weer via een stichting. U kunt zelf de reden voor deze constructies opzoeken, maar zij zorgen ervoor dat er handtekeningen nodig waren van de aangestelde bestuurders van de genoemde entiteiten.

  Als u een keer op zondag bij de BTF meespeelt als u familie in Almere bezoekt kunnen we er verder over spreken.

  Mvg
  Kian

 10. Ben Kramer op 23-10-2016 om 09:37 uur

  Dank voor de reactie!
  Mij is niet gevraagd voor details etc, maar of de ouders/voogd hebben meegetekend mede gelet op de leeftijd van Amy. Dit had simpel met ja of nee kunnen worden beantwoord en had verdere discussie of hoe u het ook wilt noemen achterwege kunnen blijven. Het antwoord op de vraag van mij of dergelijke contracten in deze sport gebruikelijk zijn, is blijkbaar bij u ook niet bekend!
  Laat Amy vooral genieten van deze mooie sport(die ik zelf ook al 36 jaar beoefen als recreant), bij welke vereniging dan ook betaald of onbetaald!
  Met groet
  Ben

 11. Stephan op 23-10-2016 om 12:11 uur

  Beste Ben,
  Dan maar ook een antwoord op je vraag of dergelijke contracten gebruikelijk zijn in badminton. Gebruikelijk is een rekbaar begrip maar ik kan je wel melden dan het niet ongebruikelijk is. Dit contract is niet bijzonder tov andere contracten behalve dan dat dit contract blijkbaar via Labuan en Luxemburg loopt, die constructie kende ik nog niet ;-)
  Gr,
  Stephan

 12. Ben Kramer op 23-10-2016 om 12:17 uur

  Stephan dank voor jouw reactie.
  Met groet
  Ben

 13. Cock op 24-10-2016 om 09:43 uur

  Zo, nu ophouden met die onzin.

  Amy spelt de komende jaren bij ons en gaat een grootse badmintontoekomst tegemoet.
  En wij gaan de komende jaren genieten van mooie partijen van haar.

  Dat is de boodschap en laat het aub daar bij.

 14. Ben Kramer op 24-10-2016 om 11:10 uur

  Cock, jouw reactie spreekt voor zich!!
  Ik laat het hierbij want met een dergelijke reactie zakt het peil naar een niveau dat niet bij mij past.
  En zoals ik al eerder aangaf wens ik Amy veel speelplezier ondanks het contract via Labuan, "belastingparadijs" (Maleisië) en Luxemburg. Over clubliefde zullen wij het verder maar niet hebben.

 15. Teus op 24-10-2016 om 22:56 uur

  Ik ben het toch met Cock eens dat deze discussie moeten stoppen
  We zijn blij dat Amy bij ons blijft en nog beter gaat worden

  Misschien toch maar meer concentreren op uw eigen club
  Daar valt volgens mij ook nog wel wat te verbeteren

  Vriendelijke groet
  T

 16. Kian Tan op 25-10-2016 om 09:10 uur

  Ik had bij nader inzien geen ironie moeten gebruiken in mijn reacties of er een smiley bij moeten zetten.

  Dat Ben Amy veel speelplezier toewenst, wat op haar leeftijd het allerbelangrijkste is, wordt in dank ontvangen. Dat Amy dat speelplezier ook de komende jaren kan vinden bij de club waar we ons thuisvoelen is heel mooi. En nu weer badmintonnen.

Reageer op dit bericht (“Amy Tan tekent contract ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)