Badminton Vereniging Almere

De Wijnkelder Almere doet meer!

Het zal een ieder inmiddels bekend zijn dat de ledenpas van onze vereniging een leuk voordeel biedt bij onze sponsor Autoradam. Inmiddels is er voor de leden ook sprake van een te behalen voordeel met de ledenpas bij nog een sponsor van onze vereniging, namelijk De Wijnkelder Almere.

Op vertoon van onze ledenpas krijgen de leden bij aankoop van wijnen via De Wijnkelder altijd direct een korting van 5%. Daarnaast stort De Wijnkelder nog eens 5% in de clubkas van onze vereniging. Derhalve een mooie uitbreiding van het sponsorpakket van De Wijnkelder Almere, zeker gezien de feestmaand december die er aankomt.

De Wijnkelder Almere heeft een mooi assortiment van betaalbare wijnen uit Frankrijk, Italië, Spanje, Duitsland en Oostenrijk.
Ook heeft De Wijnkelder Almere aantrekkelijke relatiegeschenken voor bedrijven

De kortingsactie geldt overigens niet voor lopende aanbiedingen.

Reageer op dit bericht (“De Wijnkelder Almere doet meer! ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)