Badminton Vereniging Almere

Viering 30-jarig bestaan van de vereniging op 2 juni

Dit jaar bestaat onze vereniging 30 jaar en dat willen we met onze leden gaan vieren. De jubileumcommissie, bestaande uit Ingrid van der Putten, Ronald Blok, Cock van Puffelen en Geert Berghuis, willen het vieren van dit jubileum op zaterdag 2 juni organiseren.

Op deze dag zullen er een aantal activiteiten plaatsvinden waaraan je kan deelnemen en na afloop is er nog een gezellig samenzijn in de kantine. De aanvang is om 12.00 uur en de dag zal rond 18.00 uur worden afgesloten. Reserveer deze dag vast in je agenda en zien jullie graag op zaterdag 2 juni. Meer informatie volgt.

raggers

Reageer op dit bericht (“Viering 30-jarig bestaan van de vereniging op 2 juni ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)