Badminton Vereniging Almere

Sponsor eenvoudig onze vereniging met OnzeClubwinkel

Hoe eenvoudig kan het zijn. Onze vereniging sponsoren als je online een bestelling of boeking plaatst en zo extra inkomsten ontvangen voor onze clubkas. Boek een vlucht bij KLM, een hotel bij Booking.com of plaats een bestelling bij Mediamarkt, Bol.com, Thuisbezorgd.nl of honderden andere webshops en OnzeClubwinkel zorgt ervoor dat de commissie bij de vereniging terecht komt. Het kost je helemaal niets extra. 1100 clubs gingen ons al voor.

OnzeClubwinkel

Om het nog makkelijker te maken hebben we op de speciale OnzeClubwinkel pagina een aantal "quick links" geplaatst. Makkelijker kunnen we het niet maken.

Dus voordat je een internetaankoop doet denk dan aan jouw vereniging. Kijk eerste of de webshop deelnemer is en doe je aankoop via OnzeClubwinkel en steun BV Almere.

Reageer op dit bericht (“Sponsor eenvoudig onze vereniging met OnzeClubwinkel ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)