Badminton Vereniging Almere

Almere 20, seizoen 2018-2019, senioren

Spelers

  • Monique Berns
  • Ineke van Puffelen-Kraay
  • Bas Berkelmans
  • Ronald Blok
  • Cock van Puffelen (captain)

Poule (Achtste divisie, afdeling 14)

  1. Bye
  2. IDUNA BC 12
  3. RICOCHET BC 4
  4. BADSO 4
  5. KROMMERIJNSTREEK 2
  6. ALMERE BV 20
  7. OSM BADMINTON 3
  8. HELIOS SB 8

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zondag 16-09-2018 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 20 - IDUNA BC 12 3-5
2 Vrijdag 21-09-2018 20:00 tot ongeveer 23:00 Competitie: KROMMERIJNSTREEK 2 - ALMERE BV 20 - sporthal: Sporthal de Lindenhof (1), Rijneiland 7, 3984 MA Odijk 5-3
4 Zondag 07-10-2018 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: OSM BADMINTON 3 - ALMERE BV 20 - sporthal: De Safari Sporthal (1), Bisonspoor 237, 3605 JM Maarssenbroek 5-3
6 Zaterdag 10-11-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 20 - HELIOS SB 8 8-0
7 Zondag 18-11-2018 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: BADSO 4 - ALMERE BV 20 - sporthal: Sporthal de Banninghal (1), Banningstraat 3a, 3769 AA Soesterberg 6-2
8 Zondag 02-12-2018 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: IDUNA BC 12 - ALMERE BV 20 - sporthal: Galgenwaard (1), Herculesplein 341, 3584 AA Utrecht 6-2
9 Zaterdag 08-12-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 20 - KROMMERIJNSTREEK 2 5-3
5 Zaterdag 05-01-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 20 - RICOCHET BC 4 8-0
11 Zaterdag 12-01-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 20 - OSM BADMINTON 3 4-4
12 Vrijdag 18-01-2019 20:00 tot ongeveer 23:00 Competitie: HELIOS SB 8 - ALMERE BV 20 - sporthal: Sportcentrum Olympos (1), Uppsalalaan 3, 3584 CT Utrecht
13 Zondag 27-01-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 20 - BADSO 4
14 Zondag 10-02-2019 10:30 tot ongeveer 13:30 Competitie: RICOCHET BC 4 - ALMERE BV 20 - sporthal: Sporthal Marienhoeve (1), Lekdijk Oost 14, 3961 MB Wijk bij Duurstede

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 KROMMERIJNSTREEK 2 53 10 8 1 1 53 - 27 112 - 61 3237 - 2822
2 OSM BADMINTON 3 51 11 5 3 3 51 - 37 118 - 92 3895 - 3710
3 IDUNA BC 12 49 10 7 1 2 49 - 31 107 - 75 3426 - 3079
4 BADSO 4 41 10 4 3 3 41 - 39 93 - 88 3309 - 3176
5 ALMERE BV 20 38 9 3 1 5 38 - 34 89 - 83 3103 - 3121
6 HELIOS SB 8 25 10 1 1 8 25 - 55 64 - 118 3041 - 3512
7 RICOCHET BC 4 23 10 0 4 6 23 - 57 52 - 118 2646 - 3237

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties