Badminton Vereniging Almere

Victor Almere 3, seizoen 2018-2019, senioren

Spelers

  • Judith van Cruchten (captain)
  • Rosalie Teuben
  • Jasper Koppen
  • Dennis Steenland
  • Timo Stoffelen

Poule (Eerste divisie, afdeling 2)

  1. TFS BARENDRECHT 2
  2. AMOR GS BC 1
  3. DKC 2
  4. Victor ALMERE BV 3
  5. ZIJDERVELD BV VAN 2
  6. Victor HOORNSE BV 2
  7. DROP SHOT BC 1
  8. DUINWIJCK BC 2
  9. LE CREDIT SPORTIF VELO 3
  10. AMERSFOORT 3

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zaterdag 08-09-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - DKC 2 5-3
3 Zondag 23-09-2018 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - AMOR GS BC 1 4-4
4 Zaterdag 29-09-2018 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: Victor HOORNSE BV 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Nieuwe Steen (2), Nieuwe Steen 11, 1625 HV Hoorn 4-4
5 Zaterdag 06-10-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - DUINWIJCK BC 2 4-4
6 Zondag 07-10-2018 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: AMERSFOORT 3 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Juliana van Stolberghal (1), Graaf Hendriklaan 146, 3818 DN Amersfoort 3-5
7 Zaterdag 27-10-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - LE CREDIT SPORTIF VELO 3 4-4
2 Zondag 28-10-2018 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - TFS BARENDRECHT 2 6-2
8 Zaterdag 03-11-2018 18:00 tot ongeveer 21:00 Competitie: DROP SHOT BC 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sportcentrum Mariahoeve (2), Het Kleine Loo 12, 2592 CE Den Haag 6-2
9 Zaterdag 10-11-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - ZIJDERVELD BV VAN 2 5-3
10 Zaterdag 17-11-2018 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: DKC 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Hogeveld (1), Panamaplein 30, 2548 HJ Den Haag 6-2
11 Zaterdag 01-12-2018 18:00 tot ongeveer 21:00 Competitie: TFS BARENDRECHT 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Lagewei (1), Ploegwei 3, 2992 ZC Barendrecht 4-4
12 Zondag 09-12-2018 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: AMOR GS BC 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sportcentrum RUG & HG (1), Blauwborgje 16, 9747 AC Groningen 4-4
13 Zaterdag 15-12-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - Victor HOORNSE BV 2 5-3
14 Zaterdag 05-01-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: DUINWIJCK BC 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: DEGIRO-hal (1), Badmintonplein 1, 2023 BW Haarlem 5-3
15 Zaterdag 12-01-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - AMERSFOORT 3 4-4
16 Zaterdag 19-01-2019 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: LE CREDIT SPORTIF VELO 3 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: VELO hal (1), Noordweg 26, 2291 EE Wateringen 5-3
17 Zondag 27-01-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - DROP SHOT BC 1 2-6
18 Zaterdag 09-02-2019 18:00 tot ongeveer 21:00 Competitie: ZIJDERVELD BV VAN 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal De Meerkamp (1), Van der Hooplaan 239, 1185 LN Amstelveen 5-3

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 DROP SHOT BC 1 100 18 13 3 2 100 - 44 218 - 121 6580 - 5849
2 DKC 2 77 18 9 4 5 77 - 67 179 - 169 6466 - 6411
3 DUINWIJCK BC 2 76 18 10 4 4 76 - 68 182 - 162 6360 - 6247
4 AMOR GS BC 1 74 18 8 5 5 74 - 70 170 - 167 6287 - 6196
5 AMERSFOORT 3 72 18 6 4 8 72 - 72 172 - 173 6232 - 6284
6 Victor ALMERE BV 3 69 18 5 7 6 69 - 75 166 - 183 6379 - 6520
7 TFS BARENDRECHT 2 66 18 6 2 10 66 - 78 159 - 179 6041 - 6300
8 Victor HOORNSE BV 2 66 18 5 4 9 66 - 78 162 - 178 6150 - 6298
9 ZIJDERVELD BV VAN 2 64 18 6 1 11 64 - 80 168 - 186 6487 - 6575
10 LE CREDIT SPORTIF VELO 3 56 18 4 2 12 56 - 88 139 - 197 5981 - 6283

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties