Badminton Vereniging Almere

Almere 8, seizoen 2018-2019, senioren

Spelers

  • Edith Epema (captain)
  • Celine Roest
  • Mathijs Janz
  • Pjotr Odijk

Poule (Vierde divisie, afdeling 7)

  1. BARNEVELD 2
  2. NETWERK 1
  3. INSIDE 82 2
  4. ALMERE BV 8
  5. IDUNA BC 4
  6. BECA 2000 4
  7. SMASHING 4
  8. HOUTEN BV 3

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zaterdag 15-09-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 8 - BARNEVELD 2 5-3
2 Vrijdag 21-09-2018 19:30 tot ongeveer 22:30 Competitie: INSIDE 82 2 - ALMERE BV 8 - sporthal: Racketcentrum De Geeren (1), De Geerenweg 14, 3741 RS Baarn 3-5
3 Zondag 30-09-2018 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 8 - SMASHING 4 4-4
4 Zondag 07-10-2018 11:00 tot ongeveer 14:00 Competitie: HOUTEN BV 3 - ALMERE BV 8 - sporthal: De Molenwiek (1), Papiermolen 3, 3994 DJ Houten 3-5
5 Zaterdag 03-11-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 8 - IDUNA BC 4 4-4
6 Zondag 11-11-2018 12:30 tot ongeveer 15:30 Competitie: NETWERK 1 - ALMERE BV 8 - sporthal: Sporthal de Peppel (1), Peppelensteeg 1a, 6715 CV Ede 1-7
7 Zaterdag 17-11-2018 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 8 - BECA 2000 4 5-3
8 Zaterdag 01-12-2018 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: BARNEVELD 2 - ALMERE BV 8 - sporthal: Sporthal Oosterbos (1), Weth. Rebellaan 138, 3771 KA Barneveld 4-4
9 Zondag 09-12-2018 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 8 - INSIDE 82 2 4-4
10 Zondag 16-12-2018 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: SMASHING 4 - ALMERE BV 8 - sporthal: Achterlo (1), Homberg 25-35, 6601 XW Wijchen 4-4
11 Zaterdag 12-01-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 8 - HOUTEN BV 3 5-3
12 Zondag 20-01-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 8 - NETWERK 1 6-2
13 Zondag 27-01-2019 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: BECA 2000 4 - ALMERE BV 8 - sporthal: de Malburcht (2), Graslaan 97 F, 6833 CE Arnhem
14 Zondag 10-02-2019 11:00 tot ongeveer 14:00 Competitie: IDUNA BC 4 - ALMERE BV 8 - sporthal: Galgenwaard (1), Herculesplein 341, 3584 AA Utrecht

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 ALMERE BV 8 58 12 7 5 0 58 - 38 135 - 97 4384 - 4164
2 HOUTEN BV 3 57 12 6 3 3 57 - 39 125 - 105 4314 - 4153
3 IDUNA BC 4 54 12 6 2 4 54 - 42 125 - 109 4417 - 4227
4 BECA 2000 4 51 12 5 2 5 51 - 45 123 - 108 4262 - 4091
5 SMASHING 4 51 12 4 4 4 51 - 45 121 - 102 4193 - 3950
6 INSIDE 82 2 46 12 4 3 5 46 - 50 115 - 114 4215 - 4177
7 BARNEVELD 2 45 12 4 3 5 45 - 51 108 - 121 4169 - 4277
8 NETWERK 1 22 12 1 0 11 22 - 74 63 - 159 3416 - 4331

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties