Badminton Vereniging Almere

Almere 4, seizoen 2021-2022, senioren

Spelers

  • Edith Epema
  • Celine Roest
  • Britt van Steendelaar
  • Pjotr Odijk (captain)
  • Maurice Paassen

Poule (Tweede divisie, afdeling 1)

  1. ALMERE BV 4
  2. AMERSFOORT 4
  3. AMOR GS BC 2
  4. BECA 2000 1
  5. CULEMBORG BC 1
  6. FLITS BC 1
  7. HARDERWIJK 1
  8. ULFTSE BC 1

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Vrijdag 17-09-2021 19:30 tot ongeveer 22:30 Competitie: FLITS BC 1 - F.I.T. Sportbalsem Almere 4 3-5
2 Zaterdag 25-09-2021 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: F.I.T. Sportbalsem Almere 4 - AMOR GS BC 2 5-3
3 Zaterdag 02-10-2021 15:30 tot ongeveer 18:30 Competitie: ULFTSE BC 1 - F.I.T. Sportbalsem Almere 4 6-2
4 Zaterdag 09-10-2021 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: F.I.T. Sportbalsem Almere 4 - BECA 2000 1 5-3
5 Zondag 07-11-2021 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: HARDERWIJK Merkmeester 1 - F.I.T. Sportbalsem Almere 4 5-3
6 Zondag 14-11-2021 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: F.I.T. Sportbalsem Almere 4 - CULEMBORG BC 1 5-3
7 Zaterdag 20-11-2021 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: AMERSFOORT 4 - F.I.T. Sportbalsem Almere 4 4-4
8 Zaterdag 04-12-2021 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: F.I.T. Sportbalsem Almere 4 - FLITS BC 1
9 Zondag 12-12-2021 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: AMOR GS BC 2 - F.I.T. Sportbalsem Almere 4
10 Zaterdag 15-01-2022 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: F.I.T. Sportbalsem Almere 4 - ULFTSE BC 1
11 Zondag 23-01-2022 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: BECA 2000 1 - F.I.T. Sportbalsem Almere 4
12 Zondag 30-01-2022 12:00 tot ongeveer 15:00 Competitie: CULEMBORG BC 1 - F.I.T. Sportbalsem Almere 4
13 Zaterdag 12-02-2022 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: F.I.T. Sportbalsem Almere 4 - AMERSFOORT 4
14 Zaterdag 19-02-2022 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: F.I.T. Sportbalsem Almere 4 - HARDERWIJK Merkmeester 1

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 CULEMBORG BC 1 43 8 6 1 1 43 - 21 98 - 61 3055 - 2836
2 HARDERWIJK Merkmeester 1 30 7 5 0 2 30 - 26 69 - 64 2461 - 2356
3 AMERSFOORT 4 30 7 2 2 3 30 - 26 75 - 65 2569 - 2591
4 F.I.T. Sportbalsem Almere 4 29 7 4 1 2 29 - 27 70 - 67 2532 - 2536
5 BECA 2000 1 28 7 2 2 3 28 - 28 69 - 72 2628 - 2572
6 AMOR GS BC 2 26 6 2 2 2 26 - 22 60 - 57 2167 - 2150
7 FLITS BC 1 23 7 1 1 5 23 - 33 63 - 73 2523 - 2526
8 ULFTSE BC 1 15 7 1 1 5 15 - 41 43 - 88 2216 - 2584

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft dienst op de volgende momenten

Opties