Badminton Vereniging Almere

Framedoeken met BVA-logo op Sportcomplex De Toekomstgroep

Sportcomplex De Toekomstgroep is in april 1994 opgeleverd en sindsdien onder meer in gebruik door onze vereniging. Één van onze hoofdsponsors De Toekomstgroep BV is de naamgever van het sportcomplex. Het is dan ook volkomen terecht dat de naam De Toekomstgroep prominent aanwezig is op twee zijden van Sportcomplex De Toekomstgroep. Wat de vereniging altijd als een omissie heeft beschouwd is het feit dat men vanaf de buitenkant van Sportcomplex De Toekomstgroep niet kan zien dat er onder meer gebadmintond wordt in het sportcomplex.

Daar gaat nu verandering in komen. Op twee zijden van Sportcomplex De Toekomstgroep worden framedoeken aangebracht met daarop ons logo, onze verenigingsnaam en een verwijzing naar onze website. Mooier kan het dus eigenlijk niet.
De framedoeken zullen één dezer weken worden aangebracht.

Tot nu toe 2 reacties op dit bericht. Reageer ook ↓.

  1. Raymond Hagewoud op 21-08-2008 om 17:46 uur

    Fotootje a.u.b., zo vaak kom ik nu niet meer in Almere....

    By the way, is dat logo van Qontent nou eens op het dak de hal geschilderd (zou goed staan op Google Maps ;))

  2. Krijn op 21-08-2008 om 18:10 uur

    Nope, nog niet ;)

Reageer op dit bericht (“Framedoeken met BVA-logo op Sportcomplex De Toekomstgroep ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)