Badminton Vereniging Almere

Contact

Hieronder vindt u de belangrijkste contactgegevens. Bent u op zoek naar een bepaald persoon binnen de organisatie van de BVA? Kijk eens bij commissies.

De sporthal

Sporthal Raggers
Bongerdstraat 6
1326 AB Almere-Stad
Telefoon sporthal: 036-5230561
Telefoon kantine: 036-5378144 (bereikbaar tussen 20:00 - 23:00)

Postadres

Badminton Vereniging Almere
Postbus 10299
1301 AG Almere

Ledenadministratie

Wanneer u vragen heeft over uw lidmaatschap, contributie, of adreswijzigingen, kunt u deze schriftelijk doorgeven aan ons postadres of ons e-mailadres.

ledenadministratie@bvalmere.nl

Jeugdcompetitie

Wanneer u vragen heeft over de jeugdcompetitie.

Eddy Odijk: 036-5402618, eddy.odijk@bvalmere.nl

Jeugd overige

Wanneer u vragen heeft over het lidmaatschap, trainingen e.d. voor jeugdleden.

Edwin Gijsen: 06-43525005, edwin.gijsen@bvalmere.nl

Seniorencompetitie

Wanneer u vragen heeft over de bonds- en regiocompetitie voor senioren.

CCP Bondsteams:
Jos Kuipers: 06-53880848, jos.kuipers@bvalmere.nl

CCP Regioteams:
Nienke Berkelmans: 06-51068234, Nienke.Berkelmans@bvalmere.nl

Senioren wedstrijdspelers overige

Wanneer u vragen heeft over het lidmaatschap, trainingen e.d. voor senioren.

Arjan Rodenburg: 06-52183592 arjan.rodenburg@bvalmere.nl

Recreanten

Wanneer u vragen heeft over het lidmaatschap, speeltijden e.d. als u recreatief badminton wilt spelen, ook voor het badmintonnen overdag.

Jenny Mustamu: 06-49792528, rc@bvalmere.nl

Sponsoring en PR-zaken

Henk Staats: 036-5313711, henk.staats@bvalmere.nl

Webmaster

Wanneer u vragen of opmerkingen heeft over deze website.

Krijn Hoetmer: 06-22471234, webmaster@bvalmere.nl

Voor alle overige vragen, mail naar info@bvalmere.nl.