Badminton Vereniging Almere

Contact

Hieronder vindt u de belangrijkste contactgegevens. Bent u op zoek naar een bepaald persoon binnen de organisatie van de BVA? Kijk eens bij commissies.

De sporthal

Sporthal Raggers
Bongerdstraat 6
1326 AB Almere-Stad

Ledenadministratie

Wanneer u vragen heeft over uw lidmaatschap, contributie, of adreswijzigingen, kunt u deze schriftelijk doorgeven aan ons postadres of ons e-mailadres.

ledenadministratie@bvalmere.nl

Jeugdcompetitie

Wanneer u vragen heeft over de jeugdcompetitie.

Jasper Koppen: jasper.koppen@bvalmere.nl

Jeugd overige

Wanneer u vragen heeft over het lidmaatschap, trainingen e.d. voor jeugdleden.

Alexander Witsel: alexander.witsel@bvalmere.nl

Seniorencompetitie

Wanneer u vragen heeft over de bonds- en regiocompetitie voor senioren.

CCP Bondsteams:
Jos Kuipers: jos.kuipers@bvalmere.nl

CCP Regioteams:
Nienke Berkelmans: Nienke.Berkelmans@bvalmere.nl

Senioren wedstrijdspelers overige

Wanneer u vragen heeft over het lidmaatschap, trainingen e.d. voor senioren.

Arjan Rodenburg: 06-52183592 arjan.rodenburg@bvalmere.nl

Recreanten

Wanneer u vragen heeft over het lidmaatschap, speeltijden e.d. als u recreatief badminton wilt spelen, ook voor het badmintonnen overdag.

Jenny Mustamu: rc@bvalmere.nl

Sponsoring en PR-zaken

Gijs Berkelmans: sponsorcommissie@bvalmere.nl

Webmaster

Wanneer u vragen of opmerkingen heeft over deze website.

Krijn Hoetmer: 06-22471234, webmaster@bvalmere.nl

Voor alle overige vragen, mail naar info@bvalmere.nl.