Badminton Vereniging Almere

De jeugdcommissie is op zoek naar uitbreiding

Richard Verschoor, Thomas van Cruchten, Jeanet Odijk , Eddy Odijk en Emmy Vlaar vormen de jeugdcommissie van onze vereniging. Toch is de commissie op zoek naar betrokken ouders of enthousiaste seniorenleden, die zich willen inzetten voor het plannen en organiseren van de vele jeugdactiviteiten binnen onze vereniging.

Het aantal jeugdspelers neemt namelijk nog steeds toe en het is voor de huidige commissieleden bijna ondoenlijk om de diverse activiteiten voor de jeugd te bemensen. Om nog even een indruk te geven van de activiteiten die de jeugdcommissie organiseert:

De jeugdcommissie heeft derhalve de hulp van de ouders en andere vrijwilligers dus hard nodig. Of heb je een idee... schroom niet en neem contact op met Emmy. In de hal aanspreken kan altijd en anders via de email, emmy.vlaar@bvalmere.nl

Reageer op dit bericht (“De jeugdcommissie is op zoek naar uitbreiding ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)