Badminton Vereniging Almere

Carlton slaat slag

Badminton Nederland en Carlton hebben een sponsorovereenkomst gesloten en die overeenkomst houdt onder meer in dat de eredivisie met ingang van het komend seizoen 2012/2013 als de CARLTON Eredivisie door het leven zal gaan. Nadere details volgen nog, maar van belang is bovendien dat Badminton Nederland en Carlton elkaar niet meer treffen voor de rechter inzake het zogenoemde Yonex-contract.

Carlton

Dat is een goede zaak en laten we hopen dat Badminton Nederland alles in het werk zal stellen om de CARLTON Eredivisie tot het paradepaard te maken van badmintonnend Nederland!

Dekker Almere komt dus komend seizoen uit in de CARLTON Eredivisie, de andere landelijke teams van onze vereniging komen evenals voorgaande jaren uit onder de naam Carlton Almere-2 tot en met Carlton Almere-10. Carlton is immers al jarenlang één van de hoofdsponsors van onze vereniging.

Carl Dekker

Reageer op dit bericht (“Carlton slaat slag ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)