Badminton Vereniging Almere

De expositie in de bieb staat

De mini-expositie van onze vereniging in de Nieuwe Bibliotheek in het Almeerse Stadshart staat. Het ziet er heel goed uit. De bezoekers, maandelijks 72.000, kunnen de expositie niet missen, want de spelersvlaggen van Qontent Almere hangen onder meer bij de klantenservice.

Ook het door Frank Seignette gemaakt beeldmateriaal draait en dat completeert de expositie. Flyers voor de jeugd en de senioren liggen klaar en een mooiere promotie voor de badmintonsport en onze vereniging kunnen we ons niet wensen.

Tot nu toe 4 reacties op dit bericht. Reageer ook ↓.

 1. Cindy op 07-04-2016 om 19:50 uur

  Wow!! Wat cool!

 2. Henk Staats op 11-04-2016 om 14:42 uur

  Leuk om even te kijken en dat heb ik vanmiddag gedaan. Het filmpje blijft toch heel erg mooi Frank!

 3. Frank op 16-04-2016 om 13:54 uur

  Dank je wel Henk,
  Graag gedaan.

 4. Krijn op 16-04-2016 om 13:56 uur

  Staat het filmpje ook ergens online?

Reageer op dit bericht (“De expositie in de bieb staat ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)