Badminton Vereniging Almere

Uw ledenpas is geld waard!

Steek uw geld niet in de bitcoins, maar investeer in een paar heerlijke flessen wijn, die onmiddellijk rendement opleveren. Op vertoon van uw BVA-ledenpas kunt u een leuk voordeel behalen bij onze sponsor De Wijnkelder Almere.

Op vertoon van onze ledenpas krijgen de leden bij aankoop van wijnen via De Wijnkelder altijd direct een korting van 5%. Daarnaast stort De Wijnkelder nog eens 5% in de clubkas van onze vereniging. Derhalve een mooie uitbreiding van het sponsorpakket van De Wijnkelder Almere, zeker gezien het feit dat we de zomer tegemoet gaan.

De Wijnkelder Almere heeft een mooi assortiment van betaalbare wijnen uit Frankrijk, Italië, Spanje, Duitsland en Oostenrijk. Ook heeft De Wijnkelder Almere aantrekkelijke relatiegeschenken voor bedrijven.

De kortingsactie geldt overigens niet voor lopende aanbiedingen.

Reageer op dit bericht (“Uw ledenpas is geld waard! ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)