Badminton Vereniging Almere

Wedstrijden speelweek 6 (4 - 10 nov )

De uitslagen van alle BV Almere teams gespeeld in speelweek 5 kunnen hier gevonden worden. Hieronder de wedstrijden welke gespeeld worden in speelweek 6 (4 - 10 nov). Kantinediensten in het weekend; op zaterdagavond staat Team 13 achter de bar, zondagmorgen staan de ouders van team J4 achter de bar. Zondagmiddag zijn er geen wedstrijden in Sportcomplex Raggers.

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
09-11-2019 18:00 TFS BARENDRECHT 2 - Victor ALMERE BV 2 2-6
09-11-2019 19:00 Victor ALMERE BV 3 - TFS BARENDRECHT 1 7-1
10-11-2019 14:00 HARDERWIJK 1 - ALMERE BV 4 2-6
09-11-2019 19:00 ALMERE BV 5 - CONQUESTO 1 6-2
09-11-2019 15:00 ROOSTERSE BC 3 - ALMERE BV 6 5-3
09-11-2019 19:00 ALMERE BV 7 - MARIKEN BC 1 4-4
09-11-2019 19:00 DUINWIJCK BC 8 - ALMERE BV 8 2-6
10-11-2019 10:00 FLINTERS DE BC 1 - ALMERE BV 9 4-4
09-11-2019 19:00 ALMERE BV 10 - INSIDE 82 2 3-5
09-11-2019 14:00 GO! BC 4 - ALMERE BV 11 2-6
10-11-2019 11:00 HUIZEN 96 BV 3 - ALMERE BV 12 4-4
10-11-2019 09:30 MARTINUS A VEEN 6 - ALMERE BV 14 7-1
09-11-2019 19:00 ALMERE BV 15 - WSV BADMINTON 1 3-5
09-11-2019 19:00 ALMERE BV 16 - DVS-UTRECHT 3 0-8
09-11-2019 19:00 ALMERE BV 17 - ABC 14 4 4-4
09-11-2019 19:00 ALMERE BV 19 - ZIJDERVELD BV VAN 9 4-4
08-11-2019 20:00 INSIDE 82 5 - ALMERE BV 20 7-1
05-11-2019 19:30 VOLANT 90 1 - ALMERE BV 21 5-3
10-11-2019 09:30 Almere J1 - Ban J1 4-4
10-11-2019 09:30 Almere J3 - de Kantjils J1 4-4
10-11-2019 09:30 Almere J2 - Meershuttle J1 4-4
10-11-2019 09:30 Almere J4 - Velsen J2 1-7
10-11-2019 10:00 de Treffers J3 - Almere J5 8-0
10-11-2019 10:00 Castellum J2 - Almere J6 7-1
10-11-2019 09:30 Almere J7 - Mariken J4 5-3
09-11-2019 15:30 Weesp J2 - Almere J8
10-11-2019 13:30 Harderwijk J3 - Almere J9 7-1
10-11-2019 10:00 Hoogkarspel J3 - Almere J10 2-6

Reageer op dit bericht (“Wedstrijden speelweek 6 (4 - 10 nov ) ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)