Badminton Vereniging Almere

BV Almere spelers succesvol op NJK: 6 titels naar Almere!

Afgelopen weekend was het weer tijd voor de Nederlandse Jeugd Kampioenschappen. Het is de traditie dat een grote groep spelers mee doet van BV Almere, en dat er titels behaald worden door onze spelers. Zo ook deze editie!

Met maar liefst 14 spelers werd afgereisd naar Tilburg, waar in de grote hal 'T-Kwadraat' het toernooi plaats vond. Er deden 14 spelers mee namens de BVA: Thijs, Fay, Joély, Marisa, Jordy, Noah, Tieme, Kas, Madelinde, Stephanie, Sara, Ilse, Gwyneth en Kirsten.

De volgende prijzen werden behaald:
Kirsten de Wit pakte alle prijzen in de U19 categorie: single (doet ze anders nooit 😁), dubbel met Iris van Leijsen en de mix met Noah Haase;
Noah Haase pakte de titel in het enkelspel en de mix met Kirsten in U19. Met Kas kwam hij tot een tweede plek;
Sara Staats pakte haar eerste titels, in het enkelspel en de dubbel met Mette Kool in U13;
Tieme Holstege en Joély Cornet pakten verrassend de tweede plek in het dubbelspel in U17.

Foto: René Lagerwaard

Alle prijswinnaars gefeliciteerd! Op naar de volgende editie. Alleen Kirsten zal dan niet meer kunnen prolongeren, dit was haar laatste NJK. De rest mag minimaal nog een jaar meedoen. Dit is de toekomst van onze vereniging. Goed gedaan toppers!

Tot nu toe 1 reactie op dit bericht. Reageer ook ↓.

  1. Marni op 13-06-2022 om 23:42 uur

    Er deden 15 spelers mee, inclusief Quinlen.

Reageer op dit bericht (“BV Almere spelers succesvol op NJK: 6 titels naar Almere! ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)