Badminton Vereniging Almere

De grote clubactie is er weer!

Vanaf 13 september kunnen er weer lootjes verkocht gaan worden voor de club. De grote clubactie gaat dan weer van start. Met de actie helpen we onze vereniging een extra zetje in de rug. De bedoeling is dat de kinderen van de vereniging langs de deuren en famillie gaan om lootjes te verkopen. De lootjes kosten 2,50 daarvan gaat 2,00 direct naar de club. Daar kunnen we weer leuke dingen van organiseren zoals bijvoorbeeld een jeugdkamp!

Maar niet alleen de vereniging wordt er beter van ook jullie kunnen leuke prijzen winnen. De vereniging zal in combinatie met Bees-Sport leuke prijzen ter beschikking stellen aan de kinderen die veel loten verkopen. Hoe meer verkochte lootjes hoe beter de prijzen! Maar ook bij de grote clubactie kun je prijzen winnen als je lootjes verkoopt. Zo kun je een Nintentdo Wii of een sportclinic van een bekende topsporter winnen.

Prijzen te winnen bij BV Almere:

Heb je na dit alles gelezen te hebben zin om mee te doen, meld je dan aan bij Deborah v.d. Wal of Nikki v.d. Ven en ontvang je eigen pasje met inlogcode voor de website www.kidzonely.nl. Hier kun je met andere kinderen chatten en spelletjes spelen. Ook kun je hier meer informatie vinden over de Grote Clubactie.

Ben je nu zo enthousiast geworden en wil je meteen een pasje komen ophalen dan kan dat natuurlijk ook! Vraag naar Deborah of Nikki dan zullen zij een pasje geven. Je kunt ze ook mailen voor vragen op deze adressen:

Er mogen vanaf 13 september loten verkocht gaan worden, dus wees er snel bij!

Alle seniorenspelers worden opgeroepen massaal lootjes bij de kinderen te kopen, zodat er weer wat leuks kan worden georganiseerd! Daarnaast kun je met de loterij een hoofdprijs van € 100.000,00 winnen!

Ouders kunnen voor meer informatie terecht op www.clubactie.nl.

Tot nu toe 13 reacties op dit bericht. Reageer ook ↓.

 1. Cock op 02-09-2008 om 11:53 uur

  Heel goed dat de GCA, na jaren van stilte, weer wordt opgepakt, het is toch een leuke som geld dat we kunnen verdienen.

  Nikki en Deborah, erg veel succes!!

 2. Henk Staats op 02-09-2008 om 12:12 uur

  Werkelijk heel goed dat deze jongedames dit op zich nemen. Een voorbeeld voor zowel jeugd- als seniorenleden binnen onze vereniging. Mij kun je noteren als afnemer.

  Heel veel succes!

 3. Suus M op 02-09-2008 om 16:10 uur

  Dames, ik ben trots op jullie!! Het is een mooi stukje geworden.

  Groetjes!

 4. Maria Patty op 04-09-2008 om 20:51 uur

  Ladies, mijn complimenten. Hierbij denk ik o.a. aan het onderdeel aangepast badminton. Ik wil de lootjes best ook voor jullie verkopen op kantoor (de beloning hiervoor kan je dan bv geven aan degene die het laagst gescoord heeft met verkopen). Graag hoor ik van jullie.

  Maria Patty

 5. Nikki op 06-09-2008 om 13:30 uur

  maria patty,

  fijn dat je op deze manier wilt helpen met het verkopen van de lootjes. De boekjes met de lootjes zijn nu binnen. wij zijn op dinsdag, woensdag, donderdag avond en zaterdag ochtend aanwezig in de hal, dus dan kunnen we een boekje geven. Als u niet bent op een van deze dagen, laat het dan even weten, dan zorgen wij dat het op een andere manier bij u terecht komt!

 6. Maria Patty op 07-09-2008 om 21:01 uur

  Dag Nikki,

  Ik ben woensdagochtend in de sporthal. Zou je daar een boekje voor mij kunnen achterlaten?

  Groetjes,

  Maria Patty

 7. Judith op 24-09-2008 om 08:49 uur

  Hallo Nikki en Deborah,

  Waar en wanneer kan ik mijn boekjes weer inleveren?

  Groetjes,
  Judith van Cruchten

 8. Nikki op 24-09-2008 om 09:28 uur

  heey Judith,

  wij zijn op dinsdag, woensdag, en donderdagavond in de sporthal. Ook op zaterdag ochtend, als je op zaterdag middag traint kun je de boekjes ook inleveren bij bijv. michael en rick (of een van de andere (hulp)trainers). zij geven de boekjes dan wel weer aan ons.

  en alvast bedankt voor het verkopen van de lootjes! :D

  Groetjes, Nikki.

 9. Paula Wijnands op 26-09-2008 om 12:55 uur

  @Deborah en Nikki

  Is het misschien een idee om zaterdagavond wanneer er naar Team 1 gekeken wordt loten te verkopen?
  Zelf wil ik nog wel een aantal loten kopen maar heb eigenlijk nog niemand met loten zien rondlopen.

 10. Henk Staats op 26-09-2008 om 12:58 uur

  Een heel goed idee Paula!

 11. Nikki op 26-09-2008 om 23:00 uur

  We zullen er voor zorgen dat er morgen lootjes verkocht worden. Zelf heb ik bardienst dus ik ga er voor zorgen dat ik daar wat boekjes heb liggen, dus voor degene die lootjes willen komen, vraag het even aan de bar ;)

 12. Natalya op 30-09-2008 om 21:35 uur

  Wanneer moet je het boekje van de verkochte loten weer inleveren, oftewel tot wanneer kan je verkopen?

 13. Nikki op 01-10-2008 om 21:32 uur

  Natalya,

  Het liefst de boekjes zodra je niet meer gaat verkopen inleveren. De uiterlijke datum voor het inleveren is 22 oktober!.

Reageer op dit bericht (“De grote clubactie is er weer! ↑”)

(wordt niet getoond op de website)
(wordt aan uw naam gekoppeld)
(nee invullen)

Smilies

Richtlijnen voor reacties (uitgebreid)