Badminton Vereniging Almere

Almere 10, seizoen 2019-2020, senioren

Spelers

  • Laura Burgess (captain)
  • Sam Lange
  • Joyce Laudy
  • Nick van den Houten
  • Jos Kuipers

Poule (Vierde divisie, afdeling 7)

  1. US BC 2
  2. HILLEGOM BC 2
  3. MARTINUS/Gaasperdam 2
  4. VENNEWATER T 4
  5. MEERSHUTTLE BC 1
  6. ALMERE BV 10
  7. WEESP BC 2
  8. INSIDE 82 2

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zaterdag 14-09-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 10 - HILLEGOM BC 2 6-2
2 Zaterdag 21-09-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: MEERSHUTTLE BC 1 - ALMERE BV 10 - sporthal: Sportplaza 't Spectrum (1), Assumburg 1, 2135 BA Hoofddorp 5-3
3 Zondag 29-09-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 10 - US BC 2
4 Zaterdag 05-10-2019 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: WEESP BC 2 - ALMERE BV 10 - sporthal: Aetsveld (1), Mr C Kooimancentrum 17, 1383 ED Weesp
7 Zaterdag 26-10-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: VENNEWATER T 4 - ALMERE BV 10 - sporthal: Badmintonhal (1), Het Zevenhuizen 46, 1852 JC Heiloo
5 Zaterdag 02-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 10 - MARTINUS/Gaasperdam 2
6 Zaterdag 09-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 10 - INSIDE 82 2
8 Zondag 01-12-2019 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: HILLEGOM BC 2 - ALMERE BV 10 - sporthal: Sporthal de Vosse (1), Vosselaan 152, 2181 CD Hillegom
9 Zondag 08-12-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 10 - MEERSHUTTLE BC 1
10 Zaterdag 21-12-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: US BC 2 - ALMERE BV 10 - sporthal: Sporthal Amstelcampus (1), Tweede Boerhaavestraat 10, 1091 AN Amsterdam
11 Zaterdag 11-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 10 - WEESP BC 2
12 Vrijdag 17-01-2020 19:30 tot ongeveer 22:30 Competitie: INSIDE 82 2 - ALMERE BV 10 - sporthal: Racketcentrum De Geeren (1), De Geerenweg 14, 3741 RS Baarn
13 Zondag 26-01-2020 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 10 - VENNEWATER T 4
14 Zaterdag 08-02-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: MARTINUS/Gaasperdam 2 - ALMERE BV 10 - sporthal: Sporthal Gaasperdam (1), Ravenswaaipad 5, 1106 AW Amsterdam-Zuidoost

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 MARTINUS/Gaasperdam 2 10 2 1 1 0 10 - 6 22 - 14 697 - 624
2 MEERSHUTTLE BC 1 9 2 1 1 0 9 - 7 21 - 17 702 - 664
3 WEESP BC 2 9 2 1 1 0 9 - 7 21 - 16 688 - 647
4 ALMERE BV 10 9 2 1 0 1 9 - 7 20 - 19 713 - 717
5 US BC 2 9 2 1 1 0 9 - 7 20 - 17 701 - 647
6 INSIDE 82 2 7 2 0 1 1 7 - 9 17 - 20 677 - 698
7 VENNEWATER T 4 6 2 0 1 1 6 - 10 14 - 22 620 - 701
8 HILLEGOM BC 2 5 2 0 0 2 5 - 11 14 - 24 636 - 736

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties