Badminton Vereniging Almere

Almere 17, seizoen 2019-2020, senioren

Spelers

  • Marisa Gijsen
  • Yvonne de Ron-Reints
  • Gwyneth Tan
  • Niels Mul
  • Daan Sacranie
  • Daan Veraart

Poule (Zesde divisie, afdeling 9)

  1. GOOI T BC 1
  2. ALMERE BV 17
  3. BADSO 2
  4. ABC 14 4
  5. FLEVOLAND 3
  6. ZEEWALLY 2
  7. NIJKERK BC 1
  8. BAN 4

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zondag 15-09-2019 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: ZEEWALLY 2 - ALMERE BV 17 - sporthal: Sporthal het Baken (1), Horsterweg 25, 3891 EV Zeewolde 1-7
2 Vrijdag 20-09-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: GOOI T BC 1 - ALMERE BV 17 - sporthal: De Meent (Hilversum) (1), De Meent 6, 1218 CB Hilversum 3-5
3 Zaterdag 28-09-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 17 - BADSO 2
4 Zaterdag 05-10-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: FLEVOLAND 3 - ALMERE BV 17 - sporthal: Sporthal de Rietlanden (1), Grietenij 22-06, 8233 BZ Lelystad
5 Zondag 03-11-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: ALMERE BV 17 - BAN 4
6 Zaterdag 09-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 17 - ABC 14 4
7 Zondag 17-11-2019 13:15 tot ongeveer 16:15 Competitie: NIJKERK BC 1 - ALMERE BV 17 - sporthal: Sporthal Watergoor (1), Watergoorweg 44, 3861 MA Nijkerk
8 Zaterdag 30-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 17 - ZEEWALLY 2
9 Zondag 08-12-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: ALMERE BV 17 - GOOI T BC 1
10 Zondag 15-12-2019 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: BADSO 2 - ALMERE BV 17 - sporthal: Sporthal de Banninghal (1), Banningstraat 3a, 3769 AA Soesterberg
11 Zondag 12-01-2020 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 17 - FLEVOLAND 3
12 Zondag 19-01-2020 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: ABC 14 4 - ALMERE BV 17 - sporthal: Sporthal Almere buiten (1), A. Boekenweg 1, 1333 VD Almere
13 Zaterdag 25-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 17 - NIJKERK BC 1
14 Zondag 09-02-2020 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: BAN 4 - ALMERE BV 17 - sporthal: Sporthal Icoon (3), Lovink 10, 3825 MR Amersfoort

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 ALMERE BV 17 12 2 2 0 0 12 - 4 26 - 14 767 - 647
1 NIJKERK BC 1 12 2 2 0 0 12 - 4 24 - 12 703 - 557
3 BAN 4 8 2 1 0 1 8 - 8 22 - 16 705 - 642
4 GOOI T BC 1 8 2 1 0 1 8 - 8 18 - 20 652 - 665
5 ABC 14 4 7 2 0 1 1 7 - 9 16 - 18 588 - 572
6 BADSO 2 7 2 0 1 1 7 - 9 14 - 21 543 - 631
7 ZEEWALLY 2 7 2 1 0 1 7 - 9 20 - 20 714 - 757
8 FLEVOLAND 3 3 2 0 0 2 3 - 13 9 - 28 550 - 751

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties