Badminton Vereniging Almere

Victor Almere 2, seizoen 2019-2020, senioren

Spelers

  • Diede Odijk
  • Rosalie Teuben (captain)
  • Léon Nottelman
  • Timo Stoffelen

Poule (Eerste divisie, afdeling 1)

  1. IDUNA BC 1
  2. DKC 2
  3. AMERSFOORT 2
  4. Victor ALMERE BV 2
  5. LE CREDIT SPORTIF VELO 2
  6. HOORNSE BV 2
  7. TFS BARENDRECHT 2
  8. ZIJDERVELD BV VAN 1
  9. DUINWIJCK BC 3
  10. VENNEWATER T 1

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zaterdag 14-09-2019 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: AMERSFOORT 2 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: Juliana van Stolberghal (1), Graaf Hendriklaan 146, 3818 DN Amersfoort 3-5
2 Zondag 22-09-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - IDUNA BC 1 7-1
3 Zaterdag 28-09-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - DKC 2
4 Zaterdag 05-10-2019 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: HOORNSE BV 2 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: Sporthal Nieuwe Steen (3), Nieuwe Steen 11, 1625 HV Hoorn
5 Zondag 06-10-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ZIJDERVELD BV VAN 1 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: Sporthal De Meerkamp (2), Van der Hooplaan 239, 1185 LN Amstelveen
6 Zaterdag 26-10-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: VENNEWATER T 1 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: Badmintonhal (1), Het Zevenhuizen 46, 1852 JC Heiloo
7 Zaterdag 02-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - DUINWIJCK BC 3
8 Zaterdag 09-11-2019 18:00 tot ongeveer 21:00 Competitie: TFS BARENDRECHT 2 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: Sporthal Lagewei (1), Ploegwei 3, 2992 ZC Barendrecht
9 Zaterdag 16-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - LE CREDIT SPORTIF VELO 2
10 Zaterdag 30-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - AMERSFOORT 2
11 Zondag 08-12-2019 12:00 tot ongeveer 15:00 Competitie: IDUNA BC 1 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: Galgenwaard (1), Herculesplein 341, 3584 AA Utrecht
12 Zaterdag 14-12-2019 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: DKC 2 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: Sporthal Hogeveld (1), Panamaplein 30, 2548 HJ Den Haag
13 Zaterdag 04-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - HOORNSE BV 2
14 Zaterdag 11-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - ZIJDERVELD BV VAN 1
15 Zondag 19-01-2020 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - VENNEWATER T 1
16 Zaterdag 25-01-2020 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: DUINWIJCK BC 3 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: DEGIROhal (1), Badmintonplein 1, 2023 BW Haarlem
17 Zaterdag 08-02-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 2 - TFS BARENDRECHT 2
18 Zaterdag 15-02-2020 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: LE CREDIT SPORTIF VELO 2 - Victor ALMERE BV 2 - sporthal: VELO hal (1), Noordweg 26, 2291 EE Wateringen

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 DKC 2 16 3 3 0 0 16 - 8 35 - 25 1144 - 1044
2 Victor ALMERE BV 2 12 2 2 0 0 12 - 4 26 - 11 722 - 626
3 VENNEWATER T 1 9 2 1 0 1 9 - 7 22 - 18 759 - 711
4 AMERSFOORT 2 9 2 1 0 1 9 - 7 19 - 18 688 - 691
5 HOORNSE BV 2 8 2 1 0 1 8 - 8 20 - 17 705 - 651
6 LE CREDIT SPORTIF VELO 2 8 2 1 0 1 8 - 8 19 - 20 683 - 700
7 ZIJDERVELD BV VAN 1 8 3 0 0 3 8 - 16 25 - 36 1083 - 1161
8 DUINWIJCK BC 3 7 2 1 0 1 7 - 9 18 - 22 721 - 759
9 TFS BARENDRECHT 2 7 2 1 0 1 7 - 9 17 - 22 694 - 764
10 IDUNA BC 1 4 2 0 0 2 4 - 12 13 - 25 639 - 731

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties