Badminton Vereniging Almere

Victor Almere 3, seizoen 2019-2020, senioren

Spelers

  • Sabine de Wit
  • Kirsten de Wit
  • Denzell van Soerland (captain)
  • Dennis Steenland

Poule (Eerste divisie, afdeling 2)

  1. ROOSTERSE BC 2
  2. AMERSFOORT 3
  3. ZWALUWEN DE BC 1
  4. DUINWIJCK BC 2
  5. In Balance TRILAN 1
  6. TFS BARENDRECHT 1
  7. CSPLUS OLYMPIA 56 BC 1
  8. SMASHING 2
  9. Victor ALMERE BV 3
  10. BCH 1

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zaterdag 14-09-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - BCH 1 7-1
2 Zaterdag 21-09-2019 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: AMERSFOORT 3 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Juliana van Stolberghal (1), Graaf Hendriklaan 146, 3818 DN Amersfoort 6-2
3 Zaterdag 28-09-2019 18:00 tot ongeveer 21:00 Competitie: CSPLUS OLYMPIA 56 BC 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Gulick (1), de Drink 7, 5932 CP Tegelen 2-6
4 Zaterdag 05-10-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - In Balance TRILAN 1 6-2
5 Zondag 06-10-2019 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: ZWALUWEN DE BC 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal De Drie Linden (2), Heisprong 15, 4841 NA Prinsenbeek 0-8
6 Zondag 27-10-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - ROOSTERSE BC 2 6-2
7 Zaterdag 02-11-2019 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: DUINWIJCK BC 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: DEGIRO-hal (1), Badmintonplein 1, 2023 BW Haarlem 5-3
8 Zaterdag 09-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - TFS BARENDRECHT 1 7-1
9 Zondag 17-11-2019 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: SMASHING 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Achterlo (1), Homberg 25-35, 6601 XW Wijchen 1-7
10 Zondag 01-12-2019 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: BCH 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: De Schans (1), Troelstradreef 160, 5237 DE s-Hertogenbosch 2-6
11 Zondag 08-12-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - AMERSFOORT 3 4-4
12 Zaterdag 14-12-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - CSPLUS OLYMPIA 56 BC 1 5-3
13 Zondag 05-01-2020 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: In Balance TRILAN 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Terwaerden (1), Sportlaan 1, 6374 CM Landgraaf 0-8
14 Zaterdag 11-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - ZWALUWEN DE BC 1 7-1
15 Zaterdag 18-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ROOSTERSE BC 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Albertzaal (1), Eyckholtstraat 23, 6116 BR Roosteren 1-7
16 Zondag 26-01-2020 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - DUINWIJCK BC 2
17 Zaterdag 08-02-2020 18:00 tot ongeveer 21:00 Competitie: TFS BARENDRECHT 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Lagewei (1), Ploegwei 3, 2992 ZC Barendrecht
18 Zaterdag 15-02-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - SMASHING 2

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 Victor ALMERE BV 3 89 15 12 1 2 89 - 31 184 - 85 5250 - 4425
2 TFS BARENDRECHT 1 78 15 10 2 3 78 - 42 171 - 115 5425 - 4987
3 DUINWIJCK BC 2 76 15 11 1 3 76 - 44 163 - 102 5015 - 4548
4 AMERSFOORT 3 68 15 7 3 5 68 - 52 154 - 122 5117 - 4776
5 SMASHING 2 65 15 7 3 5 65 - 55 152 - 124 5207 - 5034
6 CSPLUS OLYMPIA 56 BC 1 59 15 5 4 6 59 - 61 140 - 141 5127 - 5067
7 ROOSTERSE BC 2 56 15 4 6 5 56 - 64 132 - 149 5032 - 5189
8 BCH 1 55 15 6 2 7 55 - 65 130 - 153 5032 - 5238
9 In Balance TRILAN 1 31 15 0 2 13 31 - 89 82 - 192 4448 - 5439
10 ZWALUWEN DE BC 1 23 15 1 0 14 23 - 97 73 - 198 4431 - 5381

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties