Basketbal Vereniging Almere

Victor Almere 3, seizoen 2019-2020, senioren

Spelers

  • Sabine de Wit
  • Kirsten de Wit
  • Denzell van Soerland (captain)
  • Dennis Steenland

Poule (Eerste divisie, afdeling 2)

  1. ROOSTERSE BC 2
  2. AMERSFOORT 3
  3. ZWALUWEN DE BC 1
  4. DUINWIJCK BC 2
  5. In Balance TRILAN 1
  6. TFS BARENDRECHT 1
  7. CSPLUS OLYMPIA 56 BC 1
  8. SMASHING 2
  9. Victor ALMERE BV 3
  10. BCH 1

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zaterdag 14-09-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - BCH 1 7-1
2 Zaterdag 21-09-2019 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: AMERSFOORT 3 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Juliana van Stolberghal (1), Graaf Hendriklaan 146, 3818 DN Amersfoort 6-2
3 Zaterdag 28-09-2019 18:00 tot ongeveer 21:00 Competitie: CSPLUS OLYMPIA 56 BC 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Gulick (1), de Drink 7, 5932 CP Tegelen 2-6
4 Zaterdag 05-10-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - In Balance TRILAN 1 6-2
5 Zondag 06-10-2019 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: ZWALUWEN DE BC 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal De Drie Linden (2), Heisprong 15, 4841 NA Prinsenbeek 0-8
6 Zondag 27-10-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - ROOSTERSE BC 2 6-2
7 Zaterdag 02-11-2019 14:30 tot ongeveer 17:30 Competitie: DUINWIJCK BC 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: DEGIRO-hal (1), Badmintonplein 1, 2023 BW Haarlem 5-3
8 Zaterdag 09-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - TFS BARENDRECHT 1 7-1
9 Zondag 17-11-2019 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: SMASHING 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Achterlo (1), Homberg 25-35, 6601 XW Wijchen 1-7
10 Zondag 01-12-2019 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: BCH 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: De Schans (1), Troelstradreef 160, 5237 DE s-Hertogenbosch 2-6
11 Zondag 08-12-2019 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - AMERSFOORT 3 4-4
12 Zaterdag 14-12-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - CSPLUS OLYMPIA 56 BC 1 5-3
13 Zondag 05-01-2020 13:00 tot ongeveer 16:00 Competitie: In Balance TRILAN 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Terwaerden (1), Sportlaan 1, 6374 CM Landgraaf 0-8
14 Zaterdag 11-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - ZWALUWEN DE BC 1 7-1
15 Zaterdag 18-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ROOSTERSE BC 2 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Albertzaal (1), Eyckholtstraat 23, 6116 BR Roosteren 1-7
16 Zondag 26-01-2020 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - DUINWIJCK BC 2 3-5
17 Zaterdag 08-02-2020 18:00 tot ongeveer 21:00 Competitie: TFS BARENDRECHT 1 - Victor ALMERE BV 3 - sporthal: Sporthal Lagewei (1), Ploegwei 3, 2992 ZC Barendrecht 6-2
18 Zaterdag 15-02-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: Victor ALMERE BV 3 - SMASHING 2

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 Victor ALMERE BV 3 94 17 12 1 4 94 - 42 200 - 108 5903 - 5181
2 TFS BARENDRECHT 1 89 17 12 2 3 89 - 47 194 - 131 6202 - 5656
3 DUINWIJCK BC 2 87 17 13 1 3 87 - 49 187 - 116 5739 - 5175
4 AMERSFOORT 3 78 17 8 4 5 78 - 58 176 - 135 5794 - 5361
5 SMASHING 2 74 17 8 4 5 74 - 62 172 - 140 5867 - 5676
6 ROOSTERSE BC 2 67 17 6 6 5 67 - 69 157 - 163 5789 - 5881
7 CSPLUS OLYMPIA 56 BC 1 64 17 5 4 8 64 - 72 156 - 166 5827 - 5861
8 BCH 1 61 17 6 2 9 61 - 75 144 - 176 5674 - 5969
9 In Balance TRILAN 1 39 17 1 2 14 39 - 97 100 - 211 5117 - 6092
10 ZWALUWEN DE BC 1 27 17 1 0 16 27 - 109 84 - 224 5032 - 6092

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties