Badminton Vereniging Almere

Almere 4, seizoen 2020-2021, senioren

Spelers

  • Merel Oosterling (captain)
  • Celine Roest
  • Shanice van Stenus
  • Jasper Koppen
  • Maurice Paassen

Poule (Tweede divisie, afdeling 1)

  1. ALMERE BV 4
  2. CULEMBORG BC 1
  3. Merkmeester HARDERWIJK 1
  4. AMOR GS BC 2
  5. ULFTSE BC 1
  6. BECA 2000 1
  7. FLITS BC 1
  8. AMERSFOORT 4

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Vrijdag 11-09-2020 19:30 tot ongeveer 22:30 Competitie: FLITS BC 1 - ALMERE BV 4 - sporthal: n Dikken (1), 4-4
2 Zaterdag 19-09-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 4 - BECA 2000 1 5-3
3 Zaterdag 26-09-2020 15:30 tot ongeveer 18:30 Competitie: ULFTSE BC 1 - ALMERE BV 4 - sporthal: IJsselweide (2), 2-6
4 Zondag 04-10-2020 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 4 - AMOR GS BC 2 4-4
5 Zondag 01-11-2020 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: Merkmeester HARDERWIJK 1 - ALMERE BV 4 - sporthal: Sporthal de Sypel (1),
6 Zaterdag 07-11-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 4 - CULEMBORG BC 1
7 Zaterdag 14-11-2020 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: AMERSFOORT 4 - ALMERE BV 4 - sporthal: Juliana van Stolberghal (1),
8 Zondag 29-11-2020 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 4 - FLITS BC 1
9 Zondag 06-12-2020 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: BECA 2000 1 - ALMERE BV 4 - sporthal: Sports Planets,
10 Zaterdag 12-12-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 4 - ULFTSE BC 1
11 Zondag 10-01-2021 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: AMOR GS BC 2 - ALMERE BV 4 - sporthal: Sportcentrum RUG & HG (1),
12 Zondag 17-01-2021 12:00 tot ongeveer 15:00 Competitie: CULEMBORG BC 1 - ALMERE BV 4 - sporthal: Sporthal Interweij (1),
13 Zondag 24-01-2021 13:30 tot ongeveer 16:30 Competitie: ALMERE BV 4 - AMERSFOORT 4
14 Zaterdag 30-01-2021 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 4 - Merkmeester HARDERWIJK 1

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 ALMERE BV 4 19 4 2 2 0 19 - 13 43 - 35 1474 - 1385
2 CULEMBORG BC 1 17 4 2 0 2 17 - 15 40 - 39 1427 - 1404
3 Merkmeester HARDERWIJK 1 14 3 2 0 1 14 - 10 34 - 24 1070 - 1013
4 AMOR GS BC 2 14 3 1 2 0 14 - 10 30 - 28 1047 - 1027
5 ULFTSE BC 1 12 4 0 2 2 12 - 20 29 - 45 1287 - 1408
6 BECA 2000 1 10 3 1 0 2 10 - 14 31 - 31 1119 - 1139
7 FLITS BC 1 9 2 1 1 0 9 - 7 22 - 20 748 - 772
8 AMERSFOORT 4 9 3 0 1 2 9 - 15 25 - 32 1013 - 1037

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties