Badminton Vereniging Almere

Almere 11, seizoen 2019-2020, senioren

Spelers

  • Marit Brink (captain)
  • Ingrid Mul
  • Amarante Voskuijl
  • Arjan Rodenburg
  • Daniël Verkerk

Poule (Vierde divisie, afdeling 3)

  1. GO! BC 4
  2. HARDERWIJK 2
  3. VELUWE 70 BC 1
  4. FLITS BC 2
  5. ALMERE BV 11
  6. BARNEVELD 2
  7. APPOLDRO 1
  8. SMASH HOOGEVEEN BV 2

Speelschema (toevoegen aan je agenda)

Week Dag Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
1 Zondag 15-09-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: APPOLDRO 1 - ALMERE BV 11 - sporthal: Sporthal Mheenpark (1), Zilverschoon 112, 7322 GK Apeldoorn 2-6
2 Zaterdag 21-09-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 11 - BARNEVELD 2 4-4
3 Zaterdag 28-09-2019 12:30 tot ongeveer 15:30 Competitie: SMASH HOOGEVEEN BV 2 - ALMERE BV 11 - sporthal: Sporthal Valkenlaan (1), Valkenlaan 1, 7905 AA Hoogeveen
4 Zaterdag 05-10-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 11 - HARDERWIJK 2
5 Vrijdag 01-11-2019 19:30 tot ongeveer 22:30 Competitie: FLITS BC 2 - ALMERE BV 11 - sporthal: n Dikken (2), Dikkensweg 1, 7641 CC Wierden
6 Zaterdag 09-11-2019 14:00 tot ongeveer 17:00 Competitie: GO! BC 4 - ALMERE BV 11 - sporthal: Sporthal Europapark (1), Helperpark 306, 9723 ZA Groningen
7 Zaterdag 16-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 11 - VELUWE 70 BC 1
8 Zaterdag 30-11-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 11 - APPOLDRO 1
9 Zaterdag 07-12-2019 09:30 tot ongeveer 12:30 Competitie: BARNEVELD 2 - ALMERE BV 11 - sporthal: Sporthal Oosterbos (1), Weth. Rebellaan 138, 3771 KA Barneveld
10 Zaterdag 14-12-2019 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 11 - SMASH HOOGEVEEN BV 2
11 Zondag 12-01-2020 10:00 tot ongeveer 13:00 Competitie: HARDERWIJK 2 - ALMERE BV 11 - sporthal: Sporthal de Sypel (1), Parkweg 4, 3842 AD Harderwijk
12 Zaterdag 18-01-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 11 - GO! BC 4
13 Zondag 26-01-2020 11:00 tot ongeveer 14:00 Competitie: VELUWE 70 BC 1 - ALMERE BV 11 - sporthal: Sporthal de Wieken (1), Molenstraat 15, 8171 CE Vaassen
14 Zaterdag 08-02-2020 19:00 tot ongeveer 22:00 Competitie: ALMERE BV 11 - FLITS BC 2

Stand

Punten Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Wedstrijden Games Punten
1 FLITS BC 2 13 2 2 0 0 13 - 3 27 - 10 732 - 603
2 BARNEVELD 2 11 2 1 1 0 11 - 5 24 - 13 706 - 638
3 ALMERE BV 11 10 2 1 1 0 10 - 6 22 - 16 735 - 655
4 VELUWE 70 BC 1 9 2 1 0 1 9 - 7 20 - 18 688 - 686
5 SMASH HOOGEVEEN BV 2 6 2 0 1 1 6 - 10 17 - 23 721 - 730
5 APPOLDRO 1 6 2 0 1 1 6 - 10 16 - 22 663 - 732
7 HARDERWIJK 2 6 2 1 0 1 6 - 10 14 - 23 617 - 737
8 GO! BC 4 3 2 0 0 2 3 - 13 12 - 27 668 - 749

Bron speelschema en stand: Toernooi.nl

Dit team heeft bardienst op de volgende momenten

Opties